Nederlanders domineren bij GP Roel Paulissen (Belgie)

Geplaatst op 22 sep 2003.

Afbeelding verwijderd.Waar Filip Meirhaeghe en Roel Paulissen nog ijzersterk waren bij het WK crosscountry konden ze vandaag niet tippen aan de krachten van Bart Brentjens (Team T-Mobile) en Thijs Al (Team Piet de Wit).

Terwijl de meeste Nederlandse mountainbikers dit weekend in Holten gingen rijden, was er ook een deel naar België afgereisd voor de laatste wedstrijd voor de Beker van België: De GP Roel Paulissen en zij wisten met veel overtuiging de wedstrijd naar hun hand te zetten.

In de eerste ronde nam Thijs Al gelijk het initiatief door het tempo te bepalen. Er viel al snel een gat en Bart Brentjens kon volgen. Samen reden zij weg bij de rest van de deelnemers, waaronder de kersverse wereldkampioen Filip Meirhaeghe en Belgisch kampioen Roel Paulissen. Er was al snel een gat van een minuut met de achtervolgers dat naarmate de wedstrijd vorderde uitgroeide tot een voorsprong van drie minuten.
Uiteindelijk wist Bart Brentjens twee rondes voor het einde op een klim bij Thijs Al weg te rijden en zo de wedstrijd te winnen. Thijs Al eindigde als tweede. Jimmy Tielens eindigde als derde met een achterstand van ruim vijf minuten op Thijs Al.
met dank aan Rob Beemer, Mountainbiketeam Piet de Wit

LEES DIT HIERNA

Kerstinkopen met de Engwe L20 Boost

Zo'n winkel waar het nog ruikt naar boerderij, dennenhout en verse koffie. De geuren en aroma's…

LEES VERDER

Op weg naar de Peel met de Vittoria Mezcal XC Trail

De Peel heeft in de winter iets ongenadigs. De lucht hangt zwaar, de paden zijn donker en nat, de…

LEES VERDER

14 december "ATB- en Graveltocht" door TWC de Zwoegers

Recreanten maar ook doorgewinterde en ervaren fietsers kunnen kiezen voor een ATB-tocht van…

LEES VERDER