Plan voor nieuwe route Beetsterzwaag gaat niet meer door. Landgoed eigenaar gooit op laatste moment stok tussen de velgen.

Geplaatst op 12 jan 2002.
Afbeelding verwijderd.Maarten Kemperman: Bij Beetsterzwaag zijn wij al een tijdje bezig een MTB route te organiseren, maar nu raakte ineens een van de landgoed eigenaren af. Hij vond dat "de zware MTB banden de paden te erg aantasten". Paarden lopen wel gewoon door het bos.

De andere grond eigenaaren Zoals Lauswolt, Vanharingsma State en Lyndenstein. zijn wel bereid mee te werken. Zelfs zouden de bordjes betaald worden door Bewegings Centrum Drachten( fitnesschool). Wij mountainbikers uit omstreken Beetsterzwaag willen de heer D.E.B uit B. dan ook van harte bedanken dat dit niet door kan gaan.

(Maarten, enorm jammer van al het werk. Bedankt dat je ons op de hoogte hield)
LEES DIT HIERNA

Zwift Ride nog beter en betaalbaarder

Vandaag lanceert Wahoo de Wahoo Kickr Core 2, met een aantal belangrijke verbeteringen, waaronder…

LEES VERDER

Dynamic zet innovatieve stap met elektrische pompen: Turblo & Turblo+

Dynamic Turblo: Het compacte design van slechts 115 gram past gemakkelijk in een achterzak of…

LEES VERDER

320 km Ebikepacking in de Achterhoek "met Pirelli"

Alvorens we op pad gaan maken we natuurlijk eerst onze fiets klaar. Een setje Lichtlopende Pirelli…

LEES VERDER