Tim Smeenge tweede in Helterittet

Net als zijn ploeggenoot Gerben Mos een jaar eerder moest ook Tim Smeenge genoegen nemen met de tweede plaats in de Helterittet mountainbike marathon in het Noorse Rjukan. Smeenge reed een sterke wedstrijd waarin hij al snel met de Noor Lars Granberg voorop kwam te rijden. De beide mannen waren aan elkaar gewaagd en bleven bijeen maar Granberg was net iets rapper in de sprint.

Smeenge reed een sterke wedstrijd waarin hij al snel met de Noor Lars Granberg voorop kwam te rijden. De beide mannen waren aan elkaar gewaagd en bleven bijeen maar Granberg was net iets rapper in de sprint.

‘Vanaf het begin van de eerste klim na de neutralisatie heb ik het tempo behoorlijk hoog gehouden en zag ik dat we al met een klein groepje over bleven. In het tweede deel van die klim trok ik nog eens door en alleen Granberg kon volgen. Op de tweede klim konden we onze voorsprong verder uitbouwen waarbij we beide ons deel van het werk deden. Elkaar los rijden zat er niet in en een sprint zou dus de beslissing gaan brengen en daarin kwam ik helaas net tekort.’, aldus Smeenge.

LEES DIT HIERNA

Van hier naar daar met de Engwe P275 SE

Eerste indruk: Na het uitpakken en monteren valt direct de afwerking op. Strakke lasnaden,…

LEES VERDER

MTB, Marathon & Gravel tijdens de Land van Horne Toertocht

Op zondag 9 november is het weer zover. Na het enorme succes van de voorgaande jaren wordt voor de…

LEES VERDER

1000 km trails rijden met de Pirelli Scorpion Enduro S

Alweer heel wat jaren rijden we rond op de Scorpion banden van Pirelli. Van bikepacking tot XC…

LEES VERDER