Voor het seizoen 2009 zal het team bestaan uit Tom Hoekman die uit gaat komen in de hoogste klasse, de Elite Heren. Hij hoopt dit seizoen zijn stijgende lijn door te zetten. Afgelopen jaar heeft hij laten zien dat hij voor de prijzen mee kan doen. Een 13e plek op het NK en een aantal mooie podium plaatsen in binnen- en buitenland.
Kim Vrielink zal ook komend jaar weer bij de Elite Dames aan de slag gaan. Zij heeft vorig jaar een seizoen gehad met een aantal mooie uitslagen die ze dit jaar graag wil verbeteren. Voor 2009 staat zij dan ook met veel motivatie aan de start.
Marcel Groothuismink zal dit jaar in de categorie Amateurs uit komen. De categorie Amateurs is voor hem een hele nieuwe klasse met andere renners en kortere wedstrijden. Zijn motivatie is enorm!
Zo zal het team in 2009 in drie verschillende categorieën te zien zijn.
Het programma zal bestaan uit de Benelux Cup wedstrijden, de Duitse NRW Cup, de Nationale wedstrijden en de Wereldbeker in Houffalize.
Ook zullen Koert Hoekman en Jos Vrielink weer voor het team klaar staan om alles rondom het team te verzorgen en te regelen.
Het Zwiep Mountainbiketeam heeft een geheel vernieuwde website! www.zwiepmtbteam.nl
Het Zwiep Mountainbiketeam bestaat al een aantal jaren. Vooral de laatste jaren is het team steeds professioneler geworden en is het een vaste waarde geworden bij de Nederlandse Mountainbiketeams.