Veldtoertocht Aalten: 12 december 2009

Geplaatst op 19 okt 2009.
Wij van de stichting Kanjers voor Kanjers (www.skvk.nl) organiseren op zaterdag 12 december een veldtoertocht en een jeugdclinic.

Op deze dag zullen onze ambassadeurs Robert Gesink, Tristan Hoffman en Jeroen Blijlevens aanwezig zijn voor de jeugdclinic en zullen nog een 20 tal prof of ex profwielrenners aanwezig zijn (Lars Boom, Koos Moerenhout, Steven de Jongh, Servais Knaven, Grischa Niermann, Bart Voskamp, Erwin Nijboer, Rob Harmeling zijn er een aantal van).
Deze tocht start bij restaurant Schepersveld aan de Loohuisweg 5 in Aalten. Aanvang 11.00 uur – 12.30 uur). Het inschrijfgeld bedraagt € 10.- en komt volledig toe aan de stichting die daar een aantal goede projecten mee steunt (zie www.skvk.nl). de fietsen kunnen afgespoten worden en er is een bewaakte fietsenstalling. De profwielrenners en ex profwielrenners zullen na de tocht aanwezig blijven voor eventuele handtekeningen en vragen.

LEES DIT HIERNA

Wat hebben Ekoi Lost Paradise en Canyon met elkaar gemeen?

Al heel wat jaren komen we in het gebied rondom Frejus en nog steeds vinden we nieuwe paden en…

LEES VERDER

Naar de Vulkaan Eifel met Koroyd en de Smith Forefront 3 MIPS

Het is dinsdagmiddag en we arriveren in Gemünden, vlak onder Daun, voor een paar dagen lekker de…

LEES VERDER

Een ritje met de MoonCool TK1, elektrische stabiliteit op drie wielen

Driewielers zijn misschien niet sexy, maar wél enorm praktisch. Ze kunnen ook nog leuk zijn maar…

LEES VERDER