Mikeys Bike Adventures.com: Mtb-clinic’s, Sleutel clinic’s en Roadtrips

Geplaatst op 14 jan 2009.
Afbeelding verwijderd.Mikeys bike adventures organiseert professionele MTB-clinic’s.
Van beginner tot vergevorderde bikers is er een aangepaste clinic in 4 niveaus. De clinic’s staan in het teken van je techniek bijspijkeren, er wordt veel aandacht besteed aan alle technieken zoals de juiste houding bij bergop/bergaf, de juiste versnelling rijden, hoe kan ik efficiënter en gedoseerd remmen.

Bochten techniek, kijktechniek, de ideale rijlijn kiezen, hoe rijd ik over een obstakel en hoe tune ik mijn bike optimaal zoals stuurinrichting de juiste bandenspanning en het afstellen van mijn vering komen allemaal aanbod bij iedere clinic. Elk niveau heeft een eigen locatie, het is zo aangepast dat hoe hoger het niveau is hoe lastiger het parcours wordt, zo zit er een juist verloop in. Voor meer info ga naar de website www.mikeysbikeadventures.com
Daarnaast organiseert Mikeys bike adventures ook een Special.
Dit is een initiatie Freeride clinic. Deze is bedoeld voor XC- bikers en beginnende Freeriders en Kids die eens kennis willen maken met het freeriden zonder dat je gelijk van metershoge obstakels gaat afspringen. Mikey laat je kennis maken met drop-offs, kombochten, North-Shore rijden, pumptrack, skinnies en over een wip heen rijden. Deze special wordt aangepast op ieder zijn eigen niveau ook als je een XC-bike hebt is dat geen probleem.  Deze clinic wordt gehouden op de Filthy trails te Maasmechelen in Belgie
Voor een impressies, kijk op de website bij foto’s en ga naar meer impressies. En kijk bij FILTHY TRAILS
Daarnaast kun je ook Sleutelclinic’s volgen bij Mikey. Mikey is fietsmonteur sinds 1992 en weet als geen ander wat belangrijk is voor je bike. Meer info over de inhoud van de sleutel clinic vind je op de website .
Mikeys bike adventures organiseert tevens een roadtrip naar het Gardameer in Italie.
------------------------------------------------------------------------
Roadtrip Italy
Heb je zin in een gave mtb vakantie?Mikey neemt je mee naar Arco aan het Garda meer, The place to be voor elke biker!De veelzijdigheid aan het Garda meer maakt het zo speciaal. Van zeeniveau tot wel 2000M hoogte kun je hier gaan, van panoramische vergezichten tot supergave singletracks met afdalingen tot wel 11/2 uur is voor elke biker een ware verleiding.De historische dorpjes met nostalgische pleinen met geweldige italiaanse koffiezaakjes, pizzaria's, ijssalons maakt het tot een waar paradijs voor iedereen die houdt van het mediterraanse leven.
Inhoud van deze Roadtrip:De Roadtrip staat in het teken van Beleven en Genieten. De beleving Mountainbiken voortbrengen, daar staat deze all-mountain Roadtrip voor. Er wordt niet gereden op gemiddelde of over hoeveel km. We  elke dag gereden hebben. Het is een combinatie van je grenzen verleggen en genieten. Elke dag worden dagtochten ondernomen, waar je op de mooiste plekjes van het Garda meer komt.Het Unieke van Mikey's Roadtrip is dat er voldoende aandacht wordt gegeven aan het technische vlak van iedere deelnemer, zodat er niet alleen maar gefietst wordt over gave trails maar je ook nog naar een hoger level getild wordt. De ultieme Mountaine bike beleving voor elke biker.Elke dagtocht sluiten we af met heerlijke cappuchino en evalueren we de dag.Na het avondeten wordt op het terras onder het genot van een drankje de volgende dag besproken.Heb je ook al zin gekregen?       Meld je nu aan………en verzeker jezelf van een plek!
Tot snel…….. Mikey
------------------------------------------------------------------------
Wie is Mikeys bike adventures?
Mikey(Maichel Lemmens) is biker sinds eind jaren tachtig, begonnen als hobbybiker maar al snel het wedstrijdelement opgezocht. Als junior heeft Mikey een bronzen plak op het NK 1993 veroverd en gestreden op het EK en het WK 1993. In 1994 begonnen met Downhill. Deelname op het WK in 1995 in Kirchzarten(Duitsland). 6e op het NK downhill te Scuoll (Zwitserland) in 2000. Daarbij reed Mikey ook nog FietsTrial waarbij veel in de Belgische Ardennen, tevens reed Mikey dual-slalom wedstrijden in Belgie.
Vanwege blessures is Mikey gestopt met competitie rijden in 2001, nu is de beleving van het Mountainbiken is belangrijker geworden dan alleen maar sportieve prestatie behalen.
Daarnaast heeft Mikey een 1 jarige buitensport-opleiding gevolgd bij het CIOS in Sittard. Aansluitend heeft Mikey 6 jaar gewerkt bij Rocca (klim en avonturen) in Gulpen als hoofdinstructeur, heeft daarbij zeer veel leservaring opgedaan. Wat nu bijdraagt aan de clinic’s die Mikey organiseert
Mikeys Bike Adventures is ontstaan uit passie voor de sport.
Meer info vind je op de website.
Happy Trails,
Maichel lemmens
www.mikeysbikeadventures.com

LEES DIT HIERNA

Upgrade je Sram 70 / 90 transmissie naar een GX Eagle AXS

GX Eagle AXS upgrade kit voor transmissie: RD-UPK-GXTE-A: Til Eagle-transmissie naar een hoger…

LEES VERDER

Gravelen met de Hutchinson Overide

De Overide, niet te verwarren met Crash Override (alhoewel het MS-Dos tijdperk voor veel mensen…

LEES VERDER

A Ride Around Town met de Fiido Air

Het eerste wat we van deze opvallende en strakke bike willen weten is of deze aan het geclaimde…

LEES VERDER