Voorstelling Lingier Versluys Team 2008

Geplaatst op 25 feb 2008.
Het Lingier Versluys Team zag het levenslicht in 2005 en in 4 jaar tijd is het team uitgegroeid tot een sterk gestructureerd mountainbike topteam in België. In 2008 is het team voor het 2e jaar op rij opnieuw een UCI-team, het hoogst haalbare wat mogelijk is op MTB gebied.

Lingier-Versluys-Team-2008.jpg 
Het team voor 2008 krimpt in tot 8 renners, maar verzwakt zeker niet, integendeel. De 8 renners komen uit West-Vlaanderen, Oost-Vlaanderen en Antwerpen. Het team bestaat uit 2 masters, met Bart Pattyn (Belgisch Kampioen in 2005) en Kris Hertsens (één van de Belgische pioniers op het vak van MTB), elite renners Nicolas Vermeulen (Vice Belgisch Kampioen Marathon 2007 en 6e in de Wereld Beker Marathon 2007), Björn Rondelez, Bart Vanhecke, Peter Coddens en Hans Urkens (Belgisch Kampioen Masters 2006-2007) die het voor het eerst zal proberen bij de elite. Het team kent ook één belofte  met name Dries Govaerts die ook de nieuwkomer is. Hij was vorig jaar de eerste Belg op het WK te Schotland en wordt algemeen beschouwd als één van de toptalenten op MTB-vlak..
Naast de renners hebben de renners ook een gans team achter zich van verzorgers en mecaniciens die de renners bijstaan op de wedstrijden. Het team wordt in goede banden geleidt door manager Niek Lingier.
Het programma van het team is Europees getint met de strandraces, Flanders Cup, Benelux Cup, Europese Wereld Bekers en marathons en 3 rittenwedstrijden. (Alpentour – Oostenrijk, Tour de France VTT en Transmaurienne (Alpen) beide in Frankrijk)
De renners van het team kun je herkennen aan de blauwe uitrusting en op de wedstrijden is het team aanwezig met support en kun je herkennen aan één van onze 2 teamwagens.
Het team heeft ook zijn website: www.lingierversluysteam.be waar je alle gegevens i.v.m. programma, renners, nieuwtjes kunt terugvinden.
Naast het rennersteam heeft het team ook een recreatie team onder de naam “Beachbikers”. Een kleine 100-tal leden telt de club met o.a. de renners (Geert Lammertyn, Nicolas Verschoore, Jo Naert, Laurent Defevere, …) en heeft de club ook een jeugdwerking waar jonge renners les krijgen van Frederik Dewilde in het mountainbiken.
De stuwende kracht van de Beachbikers bestaat uit Erik Baeteman en Danny Landschoot.
Meer info op www.beachbikers.be
Sponsors:
Lingier Computers – Oostende Bouwgroep Versluys – Oostende Scott Benelux Bouw en renovatie Baeteman – Oostende Sportstech Ultima Sidi Auto’s Terminus – Mercedis – Oostende Defeet  Renners:
Nicolas Vermeulen – elite Björn Rondelez – elite Hans Urkens – elite Peter Coddens – elite Bart Vanhecke – elite Dries Govaerts – belofte Bart Pattyn – master Kris Hertsens – master  
Omkadering:
Niek Lingier – manager Lander Vanhee – dokter Thierry Provoost – verzorger Peter Destickere – verzorger Peter Vuylsteke – support Sven Vandendriessche – mecanicien Sven Vanhecke – mecanicien Ronny Vanhecke – mecanicien
www.lingierversluysteam.be

LEES DIT HIERNA

Wat hebben Ekoi Lost Paradise en Canyon met elkaar gemeen?

Al heel wat jaren komen we in het gebied rondom Frejus en nog steeds vinden we nieuwe paden en…

LEES VERDER

Naar de Vulkaan Eifel met Koroyd en de Smith Forefront 3 MIPS

Het is dinsdagmiddag en we arriveren in Gemünden, vlak onder Daun, voor een paar dagen lekker de…

LEES VERDER

Een ritje met de MoonCool TK1, elektrische stabiliteit op drie wielen

Driewielers zijn misschien niet sexy, maar wél enorm praktisch. Ze kunnen ook nog leuk zijn maar…

LEES VERDER