De organisatie heeft haar uiterste best gedaan om dit jaar diverse verrassende parkoersen uit te zetten, om het voor iedere deelnemer mogelijk te maken een onvergetelijke sportieve ochtend te beleven.
We zijn erg verheugd dat we toestemming hebben gekregen van het ministerie van defensie om eenmalig gebruik te maken van hun oefenterrein, waarin een heleboel prachtige uitdagingen liggen te wachten voor de echte ATB-er.Er worden routes van 25, 35 en 45 km uitgepijld. De start is als gebruikelijk bij Sportpark "de Klep" te Middelbeers. Er kan voor alle afstanden worden ingeschreven van 8.30 uur tot 10.00 uur.De kosten bedragen € 2,50 voor NTFU-leden en € 3,50 voor niet NTFU-leden.Deelnemers tot 16 jaar kunnen gratis deelnemen, maar dienen zich wel in te schrijven.Natuurlijk is er voorzien in een pauzeplaats, waar de inwendige mens kan worden versterkt.
Geheel nieuw is dit jaar het "ATB-en 4 KIDS". De pedaleur organiseert op zaterdagmiddagen reeds clinics voor deze jeugdige ATBers om hun de beginselen van deze sport bij te brengen. Hieruit ontstond het idee om speciaal voor de allerkleinsten, wordt een tocht uit te zetten van ongeveer 15 kilometer. Dus iedereen in de leeftijdsgroep vanaf ongeveer 10 jaar is welkom. Ze kunnen samen met hun sportieve vader of moeder deelnemen, Deze groep tot 16 jaar kan gratis deelnemen, maar moeten zich ook inschrijven. Natuurlijk komen ook deze jeugdige deelnemertjes halverwege de tocht op de pauzeplaats waar ook zij kunnen genieten van een versnapering.
We hopen op een grote opkomst en natuurlijk op mooi weer!
Tot op 27 januari,De organisatie
Op zondag 27 januari 2008 organiseert R&TC de Pedaleur uit Oirschot weer haar jaarlijkse ATB toertocht.