Veldtoertocht Hardenberg: 27 december 2007

Geplaatst op 24 dec 2007.
Toerclub HWV houdt donderdag 27 december haar tweede veldtoertocht. Er zijn tochten van 35, 55 en 70 kilometer. De tochten gaan van start bij de kantine van de tennisvereniging op sportpark De Boshoek in Hardenberg. Daar zijn ook voldoende kleedruimten. Er kan gestart worden van 9.30 tot 10.30 uur.

De tochten voeren vanuit Hardenberg in de richting van Junne en Rheezerveen. De 55 kilometer, bekend vanwege de vele klimmetjes en single-tracks, maakt daarbij een extra lus over de Besthemerberg bij Ommen. De 70 kilometer heeft al het mooie in zich van de 55 kilometer, maar maakt een ommetje naar Ommen.
Het is de eerste keer dat HWV een ATB-tocht van dergelijke omvang in haar programma opneemt. Onderweg zijn er voldoende, verzorgde pauzeplekken om uit te blazen. In 2006 waren er meer dan 500 deelnemers die deze tochten met beide handen aangrepen om weer in beweging te komen na het kerstdiner.

LEES DIT HIERNA

De nieuwe Thule OutPace, compact, lichtgewicht en veelzijdig

Compact ontwerp met uitstekende prestaties: De Thule OutPace is ontworpen om fietsen eenvoudig te…

LEES VERDER

Op bezoek bij Ekoi en daarna, op pad!

Uiteraard zijn we daarna op pad gegaan met een kledingsset in de kleuren welke schitterend bij het…

LEES VERDER

Trek introduceert de Air Rush: een compacte, elektrische fietspomp voor alle fietsbanden

Eenvoud siert: De nieuwe Air Rush heeft een handzaam formaat en is daardoor makkelijk mee te nemen…

LEES VERDER