Oude mountainbikes gezocht tbv voorlichting HIV/aids

Geplaatst op 28 nov 2007.
De stedenband Haarlem-Mutare ondersteunt jongeren (17-22 jaar) die andere jongeren voorlichten of activiteiten organiseren (peer educators) en home based care (thuiszorg) in Mutare (Zimbabwe, Afrika). Het doel is de preventie van de verspreiding van HIV/aids.

Bij de home based care bezoeken vrijwilligers zieken in de townships. Eenderde van de zieken heeft aids, eenderde tuberculose de rest zijn vooral ouderen. Hun werk is heel belangrijk.
Door de economische en politieke crisis in het land is vervoer een groot probleem. Brandstof is vaak niet te koop of alleen op de zwarte markt tegen hoge prijzen. Het openbaar vervoer ligt stil ook de communterbusjes die tussen de township rijden.
De afstanden zijn groot en daarom zijn we op zoek naar stevige eenvoudige mountainbikes om de mensen van home based care en de peer educators vervoer te geven. Medio december stuurt de stedenband Haarlem-Mutare een container met goederen naar Mutare. Heb je nog een mountainbike over? Neem contact met ons op.
Meer informatie op www.haarlem-mutare.nl
Stedenband Haarlem-Mutare023 - 5324008e-mail: mutare@antenna.nl

LEES DIT HIERNA

Kerstinkopen met de Engwe L20 Boost

Zo'n winkel waar het nog ruikt naar boerderij, dennenhout en verse koffie. De geuren en aroma's…

LEES VERDER

Op weg naar de Peel met de Vittoria Mezcal XC Trail

De Peel heeft in de winter iets ongenadigs. De lucht hangt zwaar, de paden zijn donker en nat, de…

LEES VERDER

14 december "ATB- en Graveltocht" door TWC de Zwoegers

Recreanten maar ook doorgewinterde en ervaren fietsers kunnen kiezen voor een ATB-tocht van…

LEES VERDER