Nieuwe onlinestore: www.foxstore.nl

Geplaatst op 29 mei 2007.
IM: Op 22 Mei  jl. is de nieuwe webwinkel FOXSTORE.NL gestart. FOX heeft niet alleen kleding en accessoires  voor mountainbikers, wakeboarders en motorcrossers, maar ook een volledig assortiment streetwear voor dames en heren.

Initiatiefnemers Jasper van Doorn, eigenaar van Downtown sports en Lieven Swinnen, eigenaar van o.a. Activeoutdoor.nl  zijn erg trots op het resultaat. 
"Afgelopen maanden hebben we hard gewerkt om dit voor elkaar te krijgen en zijn daarom erg blij dat we de shop nu aan het publiek kunnen presenteren." aldus Jasper.
“We zijn er van overtuigd dat FOX een aantrekkelijk merk is en de nauwe samenwerking met importeur RBF Accessoires biedt ons de mogelijkheid de complete collectie van Fox aan te bieden."
Op FOXSTORE.NL vind je regelmatig leuke aanbiedingen van Fox die je enkel op deze site vind. Kom dus allemaal een kijkje nemen op www.foxstore.nl. Heb je vragen of opmerkingen over FOXSTORE.NL, stuur dan een mail naar info@foxstore.nl.

LEES DIT HIERNA

Een ritje met de MoonCool TK1, elektrische stabiliteit op drie wielen

Driewielers zijn misschien niet sexy, maar wél enorm praktisch. Ze kunnen ook nog leuk zijn maar…

LEES VERDER

De nieuwe Thule OutPace, compact, lichtgewicht en veelzijdig

Compact ontwerp met uitstekende prestaties: De Thule OutPace is ontworpen om fietsen eenvoudig te…

LEES VERDER

Op bezoek bij Ekoi en daarna, op pad!

Uiteraard zijn we daarna op pad gegaan met een kledingsset in de kleuren welke schitterend bij het…

LEES VERDER