AFGELAST: ATB-toertocht Holterberg

Geplaatst op 19 jan 2007.
HOLTEN - De Holterberg Classic gaat zondag niet door. Volgens Staatsbosbeheer is het momenteel niet veilig op de Sallandse Heuvelrug. De storm van donderdag heeft veel schade aangericht.

En dus kon de organisatie van de ATB-toertocht vrijdagochtend niets anders dan het evenement afblazen. ‘Een pijnlijk besluit omdat alles al in gereedheid was gebracht, maar toch niet moeilijk om te nemen: de veiligheid van de deelnemers staat altijd voorop. De storm heeft veel bomen beschadigd. Het is onverantwoord om de mensen de bossen in te sturen’, zegt Jan Veerman van Stichting Holterberg Classic.
De toertocht voor ATB-rijders over de Holterberg trekt jaarlijks enkele honderden deelnemers. Het is nog onduidelijk of het evenement nu later dit jaar wordt ingehaald.

LEES DIT HIERNA

Door de sneeuw met de Fiido Nomads

Zoals meestal met onze testfietsen komt ook de Fiido Nomads in een grote doos aan. Uitpakken, in…

LEES VERDER

Door het landschap met de SKS Infinity Urban Trunkbag XL

Er zijn dagen dat je producten niet op de testbank legt vanwege de planning maar gewoon omdat de…

LEES VERDER

Thule introduceert de VeloSpace 3

De nieuwe generatie veelzijdige, hoogwaardige fietsendragers voor elke fietsrit: De drager heeft…

LEES VERDER