AFGELAST: ATB-toertocht Holterberg

Geplaatst op 19 jan 2007.
HOLTEN - De Holterberg Classic gaat zondag niet door. Volgens Staatsbosbeheer is het momenteel niet veilig op de Sallandse Heuvelrug. De storm van donderdag heeft veel schade aangericht.

En dus kon de organisatie van de ATB-toertocht vrijdagochtend niets anders dan het evenement afblazen. ‘Een pijnlijk besluit omdat alles al in gereedheid was gebracht, maar toch niet moeilijk om te nemen: de veiligheid van de deelnemers staat altijd voorop. De storm heeft veel bomen beschadigd. Het is onverantwoord om de mensen de bossen in te sturen’, zegt Jan Veerman van Stichting Holterberg Classic.
De toertocht voor ATB-rijders over de Holterberg trekt jaarlijks enkele honderden deelnemers. Het is nog onduidelijk of het evenement nu later dit jaar wordt ingehaald.

LEES DIT HIERNA

Kerstinkopen met de Engwe L20 Boost

Zo'n winkel waar het nog ruikt naar boerderij, dennenhout en verse koffie. De geuren en aroma's…

LEES VERDER

Op weg naar de Peel met de Vittoria Mezcal XC Trail

De Peel heeft in de winter iets ongenadigs. De lucht hangt zwaar, de paden zijn donker en nat, de…

LEES VERDER

14 december "ATB- en Graveltocht" door TWC de Zwoegers

Recreanten maar ook doorgewinterde en ervaren fietsers kunnen kiezen voor een ATB-tocht van…

LEES VERDER