Landelijke Jeugdwedstrijd Apeldoorn 27 mei 2006

Geplaatst op 16 mei 2006.
Door Marcel Kramer
Langzaam aan neemt de spanning bij de Apeldoornse mountainbikers van Bar End toe. Want op zaterdag 27 mei as. is het zover, dan wordt de 4e wedstrijd uit de LJW gereden in Apeldoorn.

In hun thuiswedstrijd willen ze natuurlijk goed presteren. De meest trouwe jeugdrenners hebben geen enkele wedstrijd uit de serie overgeslagen, zij willen zo goed mogelijk voorbereid aan de start komen.
Op zaterdag start om 10.00 uur de eerste wedstrijd voor de jongste categorie. Dit jaar is de wedstrijd extra spannend omdat de het de laatste wedstrijd is voor het Nederlands Kampioenschap Jeugd in Havelte. Op basis van de stand in de LJW wordt de startvolgorde bepaalt tijdens het NK, dus in Apeldoorn vallen nog punten te halen.
Daarnaast maakt de LJW in Apeldoorn deel uit van de Stappenbelt Rabobank MTB Trophy, ook dat is natuurlijk extra spannend, omdat de jeugdrenners aan de grote mannen willen laten zien dat ook zij heel hard kunnen rijden.
Inschrijven is nog steeds mogelijk via www.inschrijven.nl Voor meer info : kijk op www.bar-end.nl

LEES DIT HIERNA

Wat hebben Ekoi Lost Paradise en Canyon met elkaar gemeen?

Al heel wat jaren komen we in het gebied rondom Frejus en nog steeds vinden we nieuwe paden en…

LEES VERDER

Naar de Vulkaan Eifel met Koroyd en de Smith Forefront 3 MIPS

Het is dinsdagmiddag en we arriveren in Gemünden, vlak onder Daun, voor een paar dagen lekker de…

LEES VERDER

Een ritje met de MoonCool TK1, elektrische stabiliteit op drie wielen

Driewielers zijn misschien niet sexy, maar wél enorm praktisch. Ze kunnen ook nog leuk zijn maar…

LEES VERDER