Een zebra in je zonnebril

Geplaatst op 04 sep 2006.
AMSTERDAM - Het Franse zonnebrillenmerk Julbo heeft dit jaar de zogenaamde ’Zebra lenzen’ gelanceerd. Deze lenzen verkleuren automatisch naarmate het zonlicht feller wordt.

Zonlicht wordt gemeten in categorieën. De Zebra lenzen hebben wat dat betreft een breed bereik: categorie 2 tot en met 4. Ideaal voor bijvoorbeeld mountainbikers, die het ene moment in het bos rijden en het andere moment in de volle zon. In 28 seconden is de lens al voor ongeveer 50 procent van categorie veranderd. Na iets meer dan anderhalve minuut is de aanpassing compleet.

De lenzen zijn momenteel in twee Julbo-modellen verwerkt: de Instinct en de Magic. Prijzig zijn de zonnebrillen wel. Voor de Instinct betaal je 109,95 euro. Voor de Magic is dat 92,95 euro. Importeur van de brillen is Robijns BV, tel. 0297-383200. Dealers kunt u vinden via de site www.robijns.nl . Kijk ook op www.julbo.fr.
Bron: telegraaf

LEES DIT HIERNA

Naar de Vulkaan Eifel met Koroyd en de Smith Forefront 3 MIPS

Het is dinsdagmiddag en we arriveren in Gemünden, vlak onder Daun, voor een paar dagen lekker de…

LEES VERDER

Een ritje met de MoonCool TK1, elektrische stabiliteit op drie wielen

Driewielers zijn misschien niet sexy, maar wél enorm praktisch. Ze kunnen ook nog leuk zijn maar…

LEES VERDER

De nieuwe Thule OutPace, compact, lichtgewicht en veelzijdig

Compact ontwerp met uitstekende prestaties: De Thule OutPace is ontworpen om fietsen eenvoudig te…

LEES VERDER