Clinic met tweevoudig Duits- en wereldkampioen

Geplaatst op 07 mrt 2006.

Rijtechniekcursus voor beginners en gevorderden met tweevoudig Duits- en wereldkampioen Andi Kromer uit Freiburg.
Leer de trucs en vaardigheden van een professional en geniet van het mooie Eifellandschap tijdens speciaal uitgezette toertochten met lokale gidsen. Andi Kromer zorgt dankzij een gerichte rijtechniektraining voor meer rijplezier en meer beheersing van je bike.

Afbeelding verwijderd.

De meerjarige ervaring van onze geschoolde MTB-rijtechniekinstructeurs en een speciaal ontwikkeld cursusprogramma, zorgen ervoor dat je in hele korte tijd meer plezier op je bike hebt.

Zo ziet het programma eruit:
Donderdag 30 maart 2006 's Morgens Cursus rijtechniek Basis 1 Groep 1 (ca. 4 uur)Basistechnieken van het mountainbiken en praktijkoefeningen in het terrein.'s Middags Tourtocht met lokale gidsen (voor alle deelnemers!)Adviezen en Technische tips van Andi Kromer.'s Avonds Biketalk met Andi Kromer.
Vrijdag, 31 maart 2006 's Morgens Cursus rijtechniek Basis 1 Groep 2 (ca. 4 uur)Basistechnieken van het mountainbiken en praktijkoefeningen in het terrein.'s Middags Tourtocht met lokale gidsen (voor alle deelnemers!)Adviezen en Technische tips van Andi Kromer.'s Avonds Biketalk met Andi Kromer
Zaterdag  1 apri, 2006's Morgens Cursus rijtechniek Basis 2 Groep 1 (ca. 4 uur)Voortbordurend op Basis 1 (gecompliceerde technieken in moeilijker terrein)'s Middags Tourtocht met lokale gidsen (voor alle deelnemers!)Adviezen en Technische tips van Andi Kromer's Avonds Bike-Show in het openluchttheater Deudesfeld met Andi Kromer
Zondag 2 apri  2006's Morgens Cursus rijtechniek Basis 2 Groep 2 (ca. 4 uur)Voortbordurend op Basis 1 (gecompliceerde technieken in moeilijker terrein)
Prijs per persoon in groep 1 of 2€ 160,00inclusief Bike-Show, Biketalk en ShuttledienstMaximaal aantal deelnemers per groep: 12 PersonenOrganisator: FC Deudesfeld-Meisburg
Verdere informatie en aanmelding voor de cursussen bij Waldhotel Schafbrück. Tel. (+49) 6599-225. Boekingen voor overnachtingen (niet inbegrepen!) kun je doen via de internetpagina www.hinterbuesch.de/gastgeber.htm.
Als suggesties voor de fietsloze ochtenden tijdens deze cursusdagen, heeft de Vulkaaneifel de volgende attracties in petto:
" Attractiezwembad "Cascade" in Bitburg met Wellness-Sauna." Vulkaanmuseum  in Daun - een reis naar het middelpunt van de Vulkaaneifel." Wandelen op de 'waterroute',  langs kabbelende beekjes en over bergen met mooie vergezichten." Schneidemühle Meisburg -  Bezoek aan een oude zaagmolen die met waterkracht wordt aangedreven." Wallender Born in Wallenborn - Beleef de vulkanische activiteit van heel dichtbij!
www.andi-oli.de

LEES DIT HIERNA

Upgrade je Sram 70 / 90 transmissie naar een GX Eagle AXS

GX Eagle AXS upgrade kit voor transmissie: RD-UPK-GXTE-A: Til Eagle-transmissie naar een hoger…

LEES VERDER

Gravelen met de Hutchinson Overide

De Overide, niet te verwarren met Crash Override (alhoewel het MS-Dos tijdperk voor veel mensen…

LEES VERDER

A Ride Around Town met de Fiido Air

Het eerste wat we van deze opvallende en strakke bike willen weten is of deze aan het geclaimde…

LEES VERDER