Bar Enders nemen afscheid in stijl tijdens Apeldoornse Kampioenschappen

Geplaatst op 16 okt 2006.

Afbeelding verwijderd.

De Bar End teamleden André Jansen en Vincent Bakker namen zondag 15 oktober tijdens de Apeldoornse Kampioenschappen afscheid in stijl.

Heren 35 jaar en ouderOp een lastig parcours met veel draaien en keren ging Bar Ender André Jansen in zijn laatste wedstrijd in teamkleuren gelijk goed van start en draaide met de eerste 3 mannen het bos in. Tijs van de Brink had wat meer moeite om bij de start goed weg te komen, maar wist zich heel snel naar voren te rijden.  Ook Marcel Eelderink uit Zelhem wist de aansluiting bij André te vinden. Gedrieën reden ze steeds verder weg van de concurrentie. Op een gegeven moment reed van de Brink weg en kon alleen Eelderink volgen in eerste instantie volgen. De uitslag : 1. Tijs van de Brink, 2. Marcel Eelderink 3. André Jansen.
André Jansen rijdt volgend seizoen voor New Balance.
apeldoornk2006_002.jpg
Heren 17 t/m 34 jaarBij de heren 17 t/m 34 jaar was de doelstelling van Vincent Bakker om bij de eerste 10 te rijden, hij reed in zijn laatste wedstrijd voor het clubteam van Bar End naar een fantastische 5e plaats, waar hij in eerste instantie heel brutaal de kopstart pikte. Vincent zal volgend jaar bij de beloften uitkomen voor het Stappenbelt American Eagle team.
Frank Beemer was samen met Wilco Verwegen, Hans Becking en Onno Houwer favoriet voor de eindoverwinning. Beemer liet er vanaf de eerste ronde geen misverstand de wedstrijd te willen winnen, eigenlijk kon alleen Wilco Verwegen volgen. Beemer was net iets handiger op het technische parcours en was per rondje een paar seconden sneller dan Verwegen. Zo trok Frank Beemer de overwinning naar zich toe. Wilco Verwegen eindigde als 2e voor Houwer.
apeldoornk2006_003.jpg
Dames Bij de dames ging de overwinning naar Klara van der Vaart. De dames startten direct achter de heren 35 jaar en ouder en Klara was het behendigst in het achterveld van de heren. Kiona Harbers lag in eerste instantie lange tijd op de 2e plaats en wilde te snel de achterstand op Klara goed maken. Dit kwam Kiona te duur te staan en ze werd ingelopen door Susan de Lijser. Uitslag : 1. Klara van der Vaart, 2. Susan de Lijser, 3. Kiona Harbers.
apeldoornk2006_004.jpg
Tekst: Marcel KramerFoto's: Rogier Bom
Kijk hier voor meer foto's van de Apeldoornse Mountainbike kampioenschappen

LEES DIT HIERNA

Wat hebben Ekoi Lost Paradise en Canyon met elkaar gemeen?

Al heel wat jaren komen we in het gebied rondom Frejus en nog steeds vinden we nieuwe paden en…

LEES VERDER

Naar de Vulkaan Eifel met Koroyd en de Smith Forefront 3 MIPS

Het is dinsdagmiddag en we arriveren in Gemünden, vlak onder Daun, voor een paar dagen lekker de…

LEES VERDER

Een ritje met de MoonCool TK1, elektrische stabiliteit op drie wielen

Driewielers zijn misschien niet sexy, maar wél enorm praktisch. Ze kunnen ook nog leuk zijn maar…

LEES VERDER