7 mei Opening Bikepark Groningen

Geplaatst op 25 apr 2006.
Zondag 7 mei is het zo ver. Bikepark Groningen zal dan de eerste wedstrijd van de nationale fourcrosscup, de Strongest Of All cup, verzorgen. Dit is tevens de opening van het bikepark.

Na ongeveer een jaar graven en shapen zal het “Riders ready” te horen zijn op de Kardingeheuvel. Rond de klok van 10 zal de wethouder van sport van de gemeente Groningen de baan officieel openen.
Na deze openingsceremony is het tijd voor de echte actie. Er is voldoende tijd om de baan te verkennen voordat de races beginnen. De kwalificaties starten om 13.00 uur waarna de heats gereden zullen worden.
Behalve de cupraces zullen er vele demo’s gegeven worden en zullen vele importeurs en bikeshops hun spullen tonen. Genoeg te zien en te doen voor iedereen. Zet daarom 7 mei in je agenda en kom naar Groningen toe voor een dag spetterende actie.
Bikepark Groningen is te vinden door vanaf knooppunt Julianaplein ring oost te volgen en afslag Kardinge/Transferium te nemen. De fourcrossbaan is gelegen op de oostelijke helling van de Kardingeheuvel.

LEES DIT HIERNA

Door de sneeuw met de Fiido Nomads

Zoals meestal met onze testfietsen komt ook de Fiido Nomads in een grote doos aan. Uitpakken, in…

LEES VERDER

Door het landschap met de SKS Infinity Urban Trunkbag XL

Er zijn dagen dat je producten niet op de testbank legt vanwege de planning maar gewoon omdat de…

LEES VERDER

Thule introduceert de VeloSpace 3

De nieuwe generatie veelzijdige, hoogwaardige fietsendragers voor elke fietsrit: De drager heeft…

LEES VERDER