Thijs Al volgt Brentjens naar Duitsland

Geplaatst op 15 feb 2005.
Door Marcel Slagman
SIERRA NEVADA - Mountainbiker Thijs Al treedt in navolging van Bart Brentjens toe tot het in Duitsland gevestigde Giant Racing Team. De Noord-Hollander tekent zodra hij terug is van een hoogtestage met de Nederlandse selectie een contract. Al, die deelnam aan de Olympische Spelen in Athene, opteert voor een contract voor een jaar met een optie op nog een jaar. Ook Roel Paulissen, de Belgische leider van de UCI-ranking, maakt deel uit van het team.


Door Thijs Al:Eindelijk een nieuw TEAM en wat voor een !!
(rechts archieffoto)
Komend seizoen rij ik voor het Giant MTB Racing Team met onder meer de nummer 1 Roel Paulissen en de nummer 2 van de wereld Bart Brentjens. Mannen waar ik nog veel van kan leren dus. Ik heb een contract voor een jaar met een optie voor nog een jaar getekend.
Ondertussen train ik met nog meer motivatie goed door hier in Sierra-Nevada met de nationale selectie het weer is goed en gelukkig niet al teveel sneeuw gevallen. Zitten namelijk op 2350m hoogte.
27 Februari zal ik voor het eerst op een Giant te bewonderen zijn bij de strandrace van Den-Helder naar Putten en weer terug naar Den-Helder kijk op www.beachbiking.nl voor de starttijden.
Groeten van een opgeluchte maar heel tevreden,
Thijs Al
http://www.thijsal.nl/

LEES DIT HIERNA

Van hier naar daar met de Engwe P275 SE

Eerste indruk: Na het uitpakken en monteren valt direct de afwerking op. Strakke lasnaden,…

LEES VERDER

MTB, Marathon & Gravel tijdens de Land van Horne Toertocht

Op zondag 9 november is het weer zover. Na het enorme succes van de voorgaande jaren wordt voor de…

LEES VERDER

1000 km trails rijden met de Pirelli Scorpion Enduro S

Alweer heel wat jaren rijden we rond op de Scorpion banden van Pirelli. Van bikepacking tot XC…

LEES VERDER