Mountain Bike Cyclo Midden Nederland, Amerongen

Geplaatst op 09 mrt 2005.
Lions Club "Utrechtse Heuvelrug" en Mountain Bike Club Midden Nederland organiseren op zaterdag 18 juni 2005 een Mountain Bike Cyclo in de bossen op de Amerongse berg.

De netto opbrengst van dit sportieve evenement zal worden aangewend om de natuur van de Utrechtse Heuvelrug toegankelijk te maken voor de minder mobiele mens. In eerste aanzet zal dit bestaan uit het aanbrengen van speciale voorzieningen op Landgoed Broekhuizen in Leersum.
Staatsbosbeheer is bereid geweest om voor dit doel de mooie bossen van de Amerongse berg open te stellen voor een circuit van ongeveer 20 km. De cyclo bestaat uit het rijden van 2, 3 of 4 ronden met een totale lengte van 40, 60 of 80 kilometer. De start is gepland om 10.00 uur.
Zie voor verdere informatie: www.mbc-cyclo.nl

LEES DIT HIERNA

Upgrade je Sram 70 / 90 transmissie naar een GX Eagle AXS

GX Eagle AXS upgrade kit voor transmissie: RD-UPK-GXTE-A: Til Eagle-transmissie naar een hoger…

LEES VERDER

Gravelen met de Hutchinson Overide

De Overide, niet te verwarren met Crash Override (alhoewel het MS-Dos tijdperk voor veel mensen…

LEES VERDER

A Ride Around Town met de Fiido Air

Het eerste wat we van deze opvallende en strakke bike willen weten is of deze aan het geclaimde…

LEES VERDER