MerlanDuo-Be One in sterkste opstellingen naar Duitsland

Geplaatst op 13 aug 2005.
Wetter, Duitsland - MerlanDuo-Be One zal met haar sterkste opstelling aantreden in het Duitse Wetter. Het Ruhrbike Festival is de finale van de Duitse Bundesliga met een sterk deelnemersveld.
Speerpunt voor MerlanDuo-Be One zal ongetwijfeld kersverse Europees kampioen bij de jongeren onder 23 jaar zijn; Rudi van Houts. Hij zal samen met de beste elite-renner van Nederland tijdens het laatste EK, Jelmer Pietersma, een van de kanshebbers worden.

Vice-kampioen van Belgie Jimmy Tielens en Belgisch beloftenkampioen Bjorn Brems zullen tevens starten. Micha de Vries maakt zijn rentree nadat hij in de Tour de France voor mountainbikers 2 ribben brak. Op zaterdag zullen Rudi van Houts en Micha de Vries al deelnemen aan de shortrace. Zondag staat de cross-county op het programma.
Meer informatie is terug te vinden op http://web2.srv006.ifeo.de/index.php?cid=0
Tabarz, Duitsland - Oostelijker in Duitsland zullen in hetzelfde weekend de downhillers van MerlanDuo-Be One aantreden. Belgisch kampioen Nico Vink, een grote kanshebber op de overwinning na zijn winst in Illmenau, is momenteel in goede vorm. Na een mindere periode als gevolg van een schouderblessure is hij weer op niveau. Inmiddels is ook de Canadese Claire Buchar terug uit Canada waar ze knap als 4e eindigde in de Enduro downhill van het Crankworx Festival.
Meer informatie is terug te vinden op http://www.downhill-am-inselsberg.de/start.php De jongeren Tim Wijnants (bel) en Sander Bouwens (ned) zullen in Belgie deelnemen aan de Flanders Cup te Kessel.

LEES DIT HIERNA

Licht, opvouwbaar en geschikt voor 2 fietsen: De Thule Outpace

Zodra je de Outpace uit de doos haalt valt direct zijn opgevouwen formaat op. Een klein pakket die…

LEES VERDER

Wat hebben Ekoi Lost Paradise en Canyon met elkaar gemeen?

Al heel wat jaren komen we in het gebied rondom Frejus en nog steeds vinden we nieuwe paden en…

LEES VERDER

Naar de Vulkaan Eifel met Koroyd en de Smith Forefront 3 MIPS

Het is dinsdagmiddag en we arriveren in Gemünden, vlak onder Daun, voor een paar dagen lekker de…

LEES VERDER