De Knegt de sterkste in Oldenzaal

Geplaatst op 18 apr 2005.

Voor de derde maal stond Gerben de Knegt afgelopen zondag op de hoogste trede bij een mountainbike wedstrijd in Oldenzaal. De eerste keer was in zijn junioren tijd, en ook vorig jaar was hij de sterkste. Dit jaar voltooide de Bejan biker zijn trilogie, door als eerste de finishlijn op de straat met de toepasselijke naam 'Gerben Aankomst' te passeren.

Afbeelding verwijderd.

Vanuit het vertrek was het Maarten Tjallingii die de aanval zocht en een kleine voorsprong nam op de Knegt die opgehouden werd door een valpartij voor hem. In de tweede ronde wist de Knegt de aansluiting met Tjallingii echter weer te hervinden zodat ze gezamenlijk hun voorsprong op hun achtervolgers verder uit konden bouwen. Bij deze achtervolgers zaten onder andere Maarten Krommendijk, Micha de Vries en Rick Evers . Zij zouden echter niet meer in de buurt van de kop van de wedstrijd komen.
Vooraan leek zich een mooie strijd te gaan ontbranden, maar halverwege de wedstrijd wist de Knegt in een dikke ronde een ruime voorsprong op Tjallingii te nemen. Deze voorsprong gaf de man uit Goirle niet meer uit handen en hij kon dan ook zijn tweede seizoenszege bijschrijven. Achter Tjallingii wist Maarten Krommendijk beslag te leggen op de derde plaats.

LEES DIT HIERNA

Upgrade je Sram 70 / 90 transmissie naar een GX Eagle AXS

GX Eagle AXS upgrade kit voor transmissie: RD-UPK-GXTE-A: Til Eagle-transmissie naar een hoger…

LEES VERDER

Gravelen met de Hutchinson Overide

De Overide, niet te verwarren met Crash Override (alhoewel het MS-Dos tijdperk voor veel mensen…

LEES VERDER

A Ride Around Town met de Fiido Air

Het eerste wat we van deze opvallende en strakke bike willen weten is of deze aan het geclaimde…

LEES VERDER