Accell exploiteert Be One weer via Batavus

Geplaatst op 15 sep 2005.
HEERENVEEN/HEESCH - Be One is gedeeltelijk weer terug op het oude nest. Met ingang van 1 september jl. heeft Accell Group de commerciële exploitatie van het mountainbikemerk weer ondergebracht bij Batavus.

Concreet betekent dit dat de verkoop en de crediteuren/debiteurenadministratie door Batavus ter hand genomen worden en dat alles, wat het professionele mountainbiketeam, de techniek en de productontwikkeling rondom Be One aangaat, voor verantwoording van Be One Bikes in Heesch blijft.
Accell Group heeft in 1997 Be One in de markt gezet als internationaal high endmerk. In juli 2003 besloot het de licentierechten te verlenen aan het toenmalige Be One-management, dat zelfstandig verder ging als Be One Bikes BV. Als voornaamste reden werd destijds juist de voor Be One noodzakelijke specifieke marktbenadering genoemd. Dat beleid heeft uiteindelijk niet gebracht wat ervan verwacht werd.
"De verkopen vielen de laatste tijd tegen en dat had vooral te maken met het internationale karakter van het merk," aldus Batavusdirecteur Rob Beset. Dennis Weijers zegt in overleg met Accell tot deze koerswijziging te zijn gekomen. "We hebben toen gekozen voor een meer exclusieve distributie, met meer service voor de dealers, maar nu wordt gekozen voor een intensieve distributie via Batavus."
Weijers was verantwoordelijk voor de sales en marketing van Be One Bikes. Nu zijn taken overgeheveld zijn naar Batavus, zal hij zich volledig gaan richten op de BikeRight, het zusterbedrijf dat in 1989 is opgericht als een service en consultancy bedrijf voor industriële bedrijven in de motor- en fiets industrie en merken als Hayes en Manitou vertegenwoordigt.
bron: http://www.tweewieler.nl

LEES DIT HIERNA

Van hier naar daar met de Engwe P275 SE

Eerste indruk: Na het uitpakken en monteren valt direct de afwerking op. Strakke lasnaden,…

LEES VERDER

MTB, Marathon & Gravel tijdens de Land van Horne Toertocht

Op zondag 9 november is het weer zover. Na het enorme succes van de voorgaande jaren wordt voor de…

LEES VERDER

1000 km trails rijden met de Pirelli Scorpion Enduro S

Alweer heel wat jaren rijden we rond op de Scorpion banden van Pirelli. Van bikepacking tot XC…

LEES VERDER