Aanleg Bikepark Groningen van start

Geplaatst op 15 nov 2005.
Afgelopen vrijdag is de Stichting Bikepark Groningen (SBG) gestart met de aanleg van de fourcrossbaan op de Kardingeheuvel in Groningen. Na een lange periode van voorbereidingen is de eerste schop de grond in gegaan. Grondverzetbedrijf Ausema uit Stedum verzorgt de aanleg. Eerst zullen de contouren uitgegraven gaan worden, daarna worden de kombochten en springbulten aangelegd. Deze week zal gewerkt worden om de ruwe lijnen van het parcours van start tot finish aan te leggen.

De natte herfstperiode zal er voor zorgen dat de ondergrond extra stevigheid krijgt. In het voorjaar kan vervolgens begonnen worden met de afwerking en verdere inrichting van het parcours. Ook de groenvoorzieningen zullen dan aangelegd worden.
startbikepark.jpg
De verwachting is dat in het voorjaar van 2006 de baan opengesteld gaat worden. Vanaf dat moment zal de stichting zich dan ook gaan richten op het organiseren van evenementen en wedstrijden. Een nationale fourcrosscompetitie is één van de mogelijkheden.
Meer informatie over de fourcrossbaan op de Kardingeheuvel in Groningen staat op de website van de stichting: www.bikepark.nl.

LEES DIT HIERNA

Kerstinkopen met de Engwe L20 Boost

Zo'n winkel waar het nog ruikt naar boerderij, dennenhout en verse koffie. De geuren en aroma's…

LEES VERDER

Op weg naar de Peel met de Vittoria Mezcal XC Trail

De Peel heeft in de winter iets ongenadigs. De lucht hangt zwaar, de paden zijn donker en nat, de…

LEES VERDER

14 december "ATB- en Graveltocht" door TWC de Zwoegers

Recreanten maar ook doorgewinterde en ervaren fietsers kunnen kiezen voor een ATB-tocht van…

LEES VERDER