2e Mountainbike.nl Special: download 'm nu!

Geplaatst op 04 jul 2005.

Afbeelding verwijderd.Jullie moesten er even op wachten, maar hier is ie dan, de tweede Mountainbike.nl special. Dit keer in het freeride-jasje; 6 freeriders op een rij. Niet zo maar de minste wel te verstaan, Specialized Demo 8 Pro, Rotwild RFR 0.6, Iron Horse 7Point7, Santa Cruz VPFree, Kona Stinky Dee-Lux en Yeti AS-X.

Maar dat is niet alles. We hebben de laatste 5 trailbikes aan de tand gevoeld, we zijn naar Saalbach geweest voor de Adidas Slopestyle. Hebben ons tegoed gedaan aan sportvoeding, hoorden Ingrid van der Vlist uit over de Cape Epic en natuurlijk blikken we nog even terug naar de driedubbele World Cup in Willingen.

» Download de Special PDF (acrobat 5) 5.5 MB

Deze Mountainbike.nl special is mede mogelijk gemaakt door:

Met de behulpzaamheid van:
55 Bike Distribution, Brussel
Bike Arena, Apeldoorn
Benelux-Bikes, Emmen
Rob Akkermans 2wielers, Elsloo

 

NB: problemen met het openen van het bestand is nu verholpen, mocht je nog problemen ervaren, mail svp naar Tanja @ mountainbike.nl, dan ik stuur je het document toe en los het probleem op.

LEES DIT HIERNA

Kerstinkopen met de Engwe L20 Boost

Zo'n winkel waar het nog ruikt naar boerderij, dennenhout en verse koffie. De geuren en aroma's…

LEES VERDER

Op weg naar de Peel met de Vittoria Mezcal XC Trail

De Peel heeft in de winter iets ongenadigs. De lucht hangt zwaar, de paden zijn donker en nat, de…

LEES VERDER

14 december "ATB- en Graveltocht" door TWC de Zwoegers

Recreanten maar ook doorgewinterde en ervaren fietsers kunnen kiezen voor een ATB-tocht van…

LEES VERDER