Nieuwe 2004 bidon serie van Tacx

Geplaatst op 27 feb 2004.

Afbeelding verwijderd.Tacx lanceert onder de naam "Source" een nieuwe lijn bidons. Source staat voor bron van energie. Tacx' nieuwe bidon heeft een vooruitstrevend, krachtig maar ook lichtogend design. De onderkant van de fles is conisch en afgerond. Het accent ligt op de bovenkant. Door de asymmetrische, vloeiende belijningen ontstaat er aërodynamica. De Source integreert met de gestroomlijnde vormen van de fiets en vormt een goede combinatie met de Tao bidonhouder.

Het lichtogende effect wordt geaccentueerd door de “dorstlessende” transparante kleuren. Naast de witte bidon wordt de Source geleverd in aqua, blauw, lichtgroen, zwart en rood.

Functionele aspecten• bidon is zacht en daardoor makkelijk in te knijpen• hoogwaardige kwaliteit bedrukking• grote vulopening; makkelijk schoon te maken• binnenkant van de dop heeft dubbele rand waardoor absoluut waterdicht• universele passing 74 mm, klemt stevig in alle bidonhouders• dop goed afneembaar; tuitje makkelijk uit te trekken• makkelijk uit de bidonhouder te pakken door asymmetrische ring
Source Collection, advies verkoopprijs € 2,20

LEES DIT HIERNA

Een ritje met de MoonCool TK1, elektrische stabiliteit op drie wielen

Driewielers zijn misschien niet sexy, maar wél enorm praktisch. Ze kunnen ook nog leuk zijn maar…

LEES VERDER

De nieuwe Thule OutPace, compact, lichtgewicht en veelzijdig

Compact ontwerp met uitstekende prestaties: De Thule OutPace is ontworpen om fietsen eenvoudig te…

LEES VERDER

Op bezoek bij Ekoi en daarna, op pad!

Uiteraard zijn we daarna op pad gegaan met een kledingsset in de kleuren welke schitterend bij het…

LEES VERDER