Bontrager laat freeriders bloggen

Geplaatst op 08 dec 2004.

Afbeelding verwijderd.Bontrager heeft een website in het leven geroepen voor hun nieuwe freeride componentenlijn Big Earl. Hij is voorlopig nog wat karig, met onder andere wat aardige wallpapers. Maar de site bevat ook een (voorlopig) unicum: een weblog van bekende freeriders.

In het blog kunnen we de belevenissen van sponsored riders Andrew Shandro en Cameron McCaul volgen, terwijl de listmaster zo nu en dan wat links toevoegd naar nieuws en artikelen omtrent het (freeride) aanbod van Bontrager, Trek en Gary Fisher.

Het Weblog is Internets jongste succes, een nieuwe killer app. Een weblog, kortweg blog is een soort online dagboek. Was het eerst vooral het domein van Internet-geeks, ondertussen hebben bedrijven ontdekt dat het een manier is om contact te houden met hun doelgroep.
In veel gevallen laten blogs je koppen/intro van berichten lezen via een RSS Newsreader, zoals Feeddemon (Windows) of Netnewswire (Mac). Hiermee kun je je abonneren op de newsfeeds van weblogs. Zo hoef je niets te missen. Langzamerhand worden RSS feeds bekend bij het grote publiek - de bikescene blijft als typische buitensport nog een beetje achter, maar Bontrager doet een sympathieke eerste stap.
De link naar de RSS feeds van de Big Earl site (plak deze in je RSS reader)
Meer info: www.big-earl.com
Reinier Meenhorst

LEES DIT HIERNA

Kerstinkopen met de Engwe L20 Boost

Zo'n winkel waar het nog ruikt naar boerderij, dennenhout en verse koffie. De geuren en aroma's…

LEES VERDER

Op weg naar de Peel met de Vittoria Mezcal XC Trail

De Peel heeft in de winter iets ongenadigs. De lucht hangt zwaar, de paden zijn donker en nat, de…

LEES VERDER

14 december "ATB- en Graveltocht" door TWC de Zwoegers

Recreanten maar ook doorgewinterde en ervaren fietsers kunnen kiezen voor een ATB-tocht van…

LEES VERDER