Becking oppermachtig in Malmedy

Geplaatst op 13 jul 2004.

GORSSEL - Mountainbiker Hans Becking heeft wederom toegeslagen. In België sloeg het wielertalent uit Gorssel voor de zoveelste keer ongenadig toe. Niemand kon het beulstempo van de renner bijhouden.

In Malmedy was Becking oppermachtig. Samen met z‘n ploeggenoten van het Goossens Merida Team nam hij deel aan de vierde manche van de Belgium Cup.
Junior Becking maakte gehakt van het deelnemersveld. Het zware parcours bleek voor veelrenners een te grote obstakel. Voor Becking niet, want hij reed de achtervolgers op meer dan twee minuten. De Gorsselnaar blijkt goed in vorm en dat biedt prima perspectieven voor de belangrijke wedstrijden die op het programma staan:de finale van de Europa Cup in Groesbeek op 24 en 25 juli, de Europese kampioenschappen in Polen en de Nederlandse kampioenschappen in Zoetermeer op 7 en 8 augustus.
Bij de vrouwen werd Beckings ploeggenote Petra Hofs zevende.

LEES DIT HIERNA

Upgrade je Sram 70 / 90 transmissie naar een GX Eagle AXS

GX Eagle AXS upgrade kit voor transmissie: RD-UPK-GXTE-A: Til Eagle-transmissie naar een hoger…

LEES VERDER

Gravelen met de Hutchinson Overide

De Overide, niet te verwarren met Crash Override (alhoewel het MS-Dos tijdperk voor veel mensen…

LEES VERDER

A Ride Around Town met de Fiido Air

Het eerste wat we van deze opvallende en strakke bike willen weten is of deze aan het geclaimde…

LEES VERDER