Jubileum Esbeekse mountainbike toertocht op 12 oktober

Geplaatst op 01 okt 2003.
Op zondag 12 oktober vindt in Esbeek voor de 5e keer de mountainbike toertocht plaats. Voor de tweede keer ligt de organisatie in handen van Mountainbike Club Esbeek. Mede door de nog steeds stijgende populariteit van deze sport en het succesvol eerste jaar van deze club (sinds 1-1-03) is het ledenaantal nog steeds stijgende.

Het parcours van de tocht loopt door de prachtige bosrijke omgeving van Esbeek. Vele kleine paadjes in dichte begroeiing worden afgewisseld door zandpaden met landelijke vergezichten. De afgelopen jaren is de Esbeekse tocht uitgegroeid tot één van de betere uit de omgeving. Het ieder jaar stijgend aantal bezoekers uit heel Brabant is daarvan het bewijs. Men kan kiezen uit de afstanden 25, 45 en dit jaar nieuw 60km. De laatste afstand is speciaal voor de cracks.
De start en finish zijn op sportpark  "Den Hondsbosch". Inschrijvingen kunnen geschieden tussen 8.00 en 10.00 uur. U kunt Esbeek bereiken via de N269 afslag industrieterrein "De Mierbeek". Op het industrieterrein vindt u voldoende parkeergelegenheid. Nog meer informatie kunt u vinden op www.mtbesbeek.tk

LEES DIT HIERNA

Door de sneeuw met de Fiido Nomads

Zoals meestal met onze testfietsen komt ook de Fiido Nomads in een grote doos aan. Uitpakken, in…

LEES VERDER

Door het landschap met de SKS Infinity Urban Trunkbag XL

Er zijn dagen dat je producten niet op de testbank legt vanwege de planning maar gewoon omdat de…

LEES VERDER

Thule introduceert de VeloSpace 3

De nieuwe generatie veelzijdige, hoogwaardige fietsendragers voor elke fietsrit: De drager heeft…

LEES VERDER