Roland Green (Can) Wereldkampioen. Brentjens (Ned) 6e, Meirhaeghe (Bel) 8e

Geplaatst op 17 sep 2001.
Roland Green (canada) heeft in Vail het Wereldkampioenschap voor elite mannen gewonnen. Hij eindigde na bijna twee uur koers voor thomas Frischknecht (zwi) en Christof sauser. Uittredend wereldkampioen Matrinez (fra) was door de gebeurtenissen in New York niet aanwezig.

Beste nedelander was Bart Brentjens op een zesde plaats op bijna anderhalve minuut. Brentjens werd in 1995 op hetzelfde parcours nog wereldkampioen. Bas van Dooren viel met een 39e plaats tegen. Bas Peters werd 43e. Beste belg was Meirhaeghe op een 8e plaats.

Bij de dames ging het goud naar Alison DUNLAP (USA)voor SYDOR Alison SYDOR (CAN) en de Duitse Sabine Spitz.

Bij de espoirs won de favoriet Absalon (FRA). Tweede werd de canadees Hesedal voor Ferguso (USA).

Beste nederlander was de nationaal kampioen Erwin Bakker op een 22e plaats. Vice europees kampioen Thijs Al werd ietswat tegenvallend 25e. Rob Reuvers werd 46e.

Met dank aan: Nathan Hutting http://home.hetnet.nl/~bartman12345/indexnh.htm
LEES DIT HIERNA

PWN Silver Special Preview

Loam Dropper Post Gen 2: Dit moet toch een van de mooiste droppers zijn van het moment. Glimmend en…

LEES VERDER

Van hier naar daar met de Engwe P275 SE

Eerste indruk: Na het uitpakken en monteren valt direct de afwerking op. Strakke lasnaden,…

LEES VERDER

MTB, Marathon & Gravel tijdens de Land van Horne Toertocht

Op zondag 9 november is het weer zover. Na het enorme succes van de voorgaande jaren wordt voor de…

LEES VERDER