Wederom dank voor het samenstellen! (ik deel hem hier enkel). Mochten er toevoegingen volgen dan zal ik die zo snel mogelijk proberen te updaten. Overige ontbrekende toertochten graag even melden.
datum plaats locatie inschrijving afstand organisator
11-sep.-22 Oostmalle sporthal Atheneum, Herentalsebaan 56 07.30-10.30 25/45/60 WTC Trappistenboys-girls
18-sep.-22 Rijsbergen Connie's café, Kruispad 16 08.00-10.30 35/50 WV Sporting Oekel
25-sep.-22 Rijkevorsel kantine FC Sint-Jozef, Zuiderdijk 10F 07.30-10.30 15/27/42/50 Rijkevorselse WielerToeristen
09-okt.-22 Halle-Zoersel sportcentrum Den Bremberg, Lotelinglaan 08.00-11.00 15/25/45/55 Tripple Bikers MTB club
09-okt.-22 Ulicoten Sprangers loonbedrijf, Heikantsestraat 4 08.00-10.30 25/38/48 WV De Haaibikers
09-okt.-22 "Ossendrecht (gravel)" de Boulevard, Koningin Wilhelminastraat 1 08.30-10.00 50/60/80/100 TC de Grensrijders
15-okt.-22 "Steenbergen (gravel)" Partycentrum Duiventoren, Hoogstraat 15 08.00-10.00 50/100 Stichting Wielercriterium Steenbergen
16-okt.-22 Kapellen sporthal atheneum, pastoor Vandenhoudtstraat 8 08.00-10.30 15/32/43 WTC Kapellen
16-okt.-22 Wouwse Plantage Dorpshuis De Spil, Plantagebaan 223 08.00-10.30 15/25/45 RTC Zomerlust
16-okt.-22 Meerle Parochiezaal "Ons thuis" Gemeenteplein 07.30-10.30 19/31/37/48/53/58 vzw De Pieretrappers
22-okt.-22 "Tholen (gravel)" Salus HealthClub, Stevinweg 1 08.00-10.00 65/100 Stichting Fietsen op Tholen
23-okt.-22 Kalmthout Galgenheiken 9 07.30-11.00 30/45/55/70 MTB De Bosduiners
23-okt.-22 Wernhout café van T, Wernhoutseweg 116 08.00-10.00 30/55 WTC De Trappistentrappers
29-okt.-22 Merksplas Gildelokaal-sporthal Merksplas, Hofeinde 08.30-14.30 18/27/38/45/50 Midweek Specials
30-okt.-22 Baarle-Hertog KVV Dosko, Molenbaan 1, Baarle-Hertog 08.00-09.30 30/45/55 WV Tourmalet
01-nov.-22 Weelde kantine KSK Weelde, Laar (Baetenheide) 07.30-11.00 18/32/42/54 WTC De Rappe Wielen
06-nov.-22 Terheijden Pensionstal Zeggezicht, Munnikenhof 1 08.00-09.30 30/60 WV Terheijden
06-nov.-22 Roosendaal café Huis ten Halve, Kruisstraat 60 08.00-10.00 23/33/43 Audax klub Nederland
11-nov.-22 Oostmalle Sporthal GO, Herentalsebaan 56 08.00-11.30 30/40 WTC Tornadospurters
13-nov.-22 Brecht sporthal De Ring, Ambachtslaan 7 08.00-10.30 15/28/45 Sunshine trappers VZW
13-nov.-22 Alphen Cafe Welkom, Stationstraat 57, 5131 BM Alphen-Chaam 08.00-10.30 25/40/55 WTV Alphen
19-nov.-22 Minderhout kantine Minderhout MVV, Heistraat 2a 08.00-14.00 23/42/50 WTC Papillon
20-nov.-22 Kalmthout GITOK, Heuvelspad 07.30-10.00 37/48/70 Scouts Heide
27-nov.-22 Woensdrecht café Non-Plus-Ultra, Grindweg 2 08.30-11.00 35/55 ATB team Sirocco
27-nov.-22 Prinsenbeek sporthal De Drie Linden, Heisprong 15 08.30-10.00 55 RTC Prinsenbeek
04-dec.-22 Rucphen sportcentrum De Vijfsprong, Kozijnenhoek 21 08.00-10.00 27/47 FC Brabantia
04-dec.-22 Brecht garage Felix, Heiken 66 08.00-10.30 18/27/45 WTC De Stoempers
11-dec.-22 Sint-Job in ‘t Goor 't Goorhof, Kerklei 18 08.30-11.00 15/28/45 WTC Sas 4
11-dec-22 Hoogerheide MFC Kloosterhof (Gemeentehuis), Huijbergseweg 3b 08.00-10-30 30/48 WTC Woensdrecht
17-dec.-22 "Sint-Jozef Rijkevorsel (gravel)" sporthal Kuiperij, Pioenstraat 19 09.00-13.00 65/95/130 "vooraf inschrijven via:
www.degammelsewielervrienden.be"
18-dec.-22 Sint-Jozef Rijkevorsel sporthal Kuiperij, Pioenstraat 19 08.30-10.30 26/45 de gammelse wielervrienden
18-dec.-22 Sprundel café De Coop, Sint Janstraat 31 08.30-10.00 28/48 RTC de Smid
08-jan.-23 Huijbergen MFC De Kloek, Prior Borrekensstraat 1 08.30-11.00 25/50 Wielercomité Huijbergen
08-jan.-23 Wortel parochiezaal, Poeleinde 2 08.00-10.30 15/25/45 WTC De Zwaantjes
15-jan.-23 Brasschaat GIB, Door Verstraetelei 50 07.30-10.00 15/35/45 RABC Brasschaat
15-jan.-23 Etten-Leur Buitenhuis "De Koekoek", Hogeweg 17 08.30-10.30 25/50 TWV De Turfrijders
15-jan.-23 Huijbergen Cafe Trapke Op, Weg naar Wouw 17 08.00-10.00 35/45 Roparunteam 14 in 't uur
05-feb.-23 Hoogstraten Klein Seminarie, Vrijheid 234 08.00-11.00 18/27/35/45 Hoogstraatse WielerToeristen
12-feb.-23 Wuustwezel school Berkenbeek, Nieuwmoersesteenweg 113 08.00-10.30 12/30/45 school Berkenbeek
19-feb.-23 Kalmthout Briton, Molenbaan 125 08.00-10.30 18/25/32/40 LG Achterbroek / WTC Achter d'Hei
19-mrt.-23 Essen garage Akkermans, Nieuwmoersesteenweg 121 08.00-10.30 25/45 Pek&Slik