Open Drents kampioenschap mtb in Exloo.
Start om 14:00.
Inschrijven tot 13:00.
Parcours 6 rondes van 7,5 km.
Bron : biking-neighbours.nl
25-9-2016 Open Drents MTB kampioenschap Exloo
-
- Pro Biker
- Berichten: 1258
- Lid geworden op: ma 27 juli 2009, 17:15
- Mijn mountainbike: Orbea Oiz M10 2021
-
- Extreme Biker
- Berichten: 858
- Lid geworden op: vr 9 mei 2008, 08:42
- Mijn mountainbike: Rocky Mountain Slayer en Canyon Stitched (Beide van m'n dochter)
Och, meedoen is belangrijker dan winnen.
Training is like fighting with a gorilla.
You don't stop when you're tired, you only stop when the gorilla is tired.
You don't stop when you're tired, you only stop when the gorilla is tired.
- Sidaan
- All rounder
- Berichten: 62
- Lid geworden op: zo 23 september 2012, 18:05
- Mijn mountainbike: Wand vol staal, aluminium en plastic.
Uitslag is online. Alleen wel alleen een top40.. De overige 30/40 staan er niet op.. Gelukkig ben ik de 40e al lijkt het zo wel vreemd onderaan de lijst
Offline Aan het fietsen!
Online Dan regent het!
Online Dan regent het!
-
- Pro Biker
- Berichten: 1258
- Lid geworden op: ma 27 juli 2009, 17:15
- Mijn mountainbike: Orbea Oiz M10 2021
Uitslag heren
1.
Thom Bonder
Assen
2.
Gerben Mos
Havelte
3.
Tim Smeenge
Zeegse
4.
Henk Jaap Moorlag
Onstwedde
5.
Anne Mark v/d Vlag
Assen
6.
Micha Gankema
Assen
7.
Onno Reijnhout
Donderen
8..
Richard Feiken
Smilde
9.
Ramon Eikelboom
Scheerwolde
10.
Mark Hessels
Schoonebeek
11.
Arjan Broekema
Oosterwolde
12.
Herman Sinnigen
Papenburg
13.
Benny Gankema
Assen
14.
Emiel Kunkeler
Zuidwolde
15.
Roelof de Jong
Borger
16.
Roelof van Gerner
Stadskanaal
17.
Richard Kors
Wilheminaoord
18.
Sjon van Veen
Bakkeveen
19.
Jasir Kuiper
Norg
20.
Henk Woldhuis
Smilde
21.
Richard Eikens
Klazienaveen
22.
Erik Slomp
Ruinerwold
23.
Daan de Jong
Steenwijk
24.
Herman Warmink
Gasselternijveen
25.
Iddo de Jong
Beilen
26.
Robert Geerts
Meppel
27.
Martijn Veldink
Oosterhesselen
28.
Mathijs Steenhuis
Sneek
29.
Gosse Bergsma
Oosterwolde
30.
Erik Bulsing
Steenwijk
31.
Henrico Schonewille
Aalden
32.
Marco Oord
Ureterp
33.
Erwin Rinsma
Stadskanaal
34.
Ivar Kortleve
Havelte
35.
Henk Bruil
Enschede
36.
Egbert Zwiers
Assen
37.
Klaas Almoes
Borger
38.
Jan Wedman
Vries
39.
Pieter Kortleve
Havelte
40.
Sidaan Feiertag
Klazienaveen
1.
Thom Bonder
Assen
2.
Gerben Mos
Havelte
3.
Tim Smeenge
Zeegse
4.
Henk Jaap Moorlag
Onstwedde
5.
Anne Mark v/d Vlag
Assen
6.
Micha Gankema
Assen
7.
Onno Reijnhout
Donderen
8..
Richard Feiken
Smilde
9.
Ramon Eikelboom
Scheerwolde
10.
Mark Hessels
Schoonebeek
11.
Arjan Broekema
Oosterwolde
12.
Herman Sinnigen
Papenburg
13.
Benny Gankema
Assen
14.
Emiel Kunkeler
Zuidwolde
15.
Roelof de Jong
Borger
16.
Roelof van Gerner
Stadskanaal
17.
Richard Kors
Wilheminaoord
18.
Sjon van Veen
Bakkeveen
19.
Jasir Kuiper
Norg
20.
Henk Woldhuis
Smilde
21.
Richard Eikens
Klazienaveen
22.
Erik Slomp
Ruinerwold
23.
Daan de Jong
Steenwijk
24.
Herman Warmink
Gasselternijveen
25.
Iddo de Jong
Beilen
26.
Robert Geerts
Meppel
27.
Martijn Veldink
Oosterhesselen
28.
Mathijs Steenhuis
Sneek
29.
Gosse Bergsma
Oosterwolde
30.
Erik Bulsing
Steenwijk
31.
Henrico Schonewille
Aalden
32.
Marco Oord
Ureterp
33.
Erwin Rinsma
Stadskanaal
34.
Ivar Kortleve
Havelte
35.
Henk Bruil
Enschede
36.
Egbert Zwiers
Assen
37.
Klaas Almoes
Borger
38.
Jan Wedman
Vries
39.
Pieter Kortleve
Havelte
40.
Sidaan Feiertag
Klazienaveen