Aanvullingen welkom (via pb of reply), ik zal dan een update doen.
Voor verdere details over de tochten zie de website van de organisator of mtb-you.nl/be
datum plaats locatie inschrijving afstand organisator
15-sep.-19 Schoten Sint-Jozefschool Bloemendaal, Paalstraat 285 07.30-11.00 25/45/62 WTC Schoten vzw https://www.wtcschoten.be
21-sep.-19 Baarle-Nassau sporthotel Bruurs, sportlaan 22 18.30-19.30 30/45 WV Tourmalet https://www.wvtourmalet.nl
22-sep.-19 Essen parochiecentrum Essen-Statie, Kerkstraat 62 07.30-10.30 28/43 WTC De Pomp https://www.wtcdepomp.be
29-sep.-19 Rijkevorsel kantine FC Sint-Jozef, Zuiderdijk 10F 07.30-10.30 15/27/40/52 Rijkevorselse WielerToeristen https://www.rwtrijkevorsel.be
29-sep.-19 Roosendaal café De Veestallen, Kade 65 08.00-10.00 30/45 De Kaaimannen http://www.kaaimannen.nl
29-sep.-19 Bavel Koremolen de Hoop, Schoutenlaan 75 08.00-10.30 25/35/45/60 St. Bavel Fietst Om http://www.bavelfietst.nl
06-okt.-19 Essen brandweerkazerne, Heuvelplein 23 08.00-11.00 25/42 vriendenkring brandweer Essen / Pek & Slik
06-okt.-19 Sint-Lenaarts kantine KFC Sint Lenaarts, houtstraat 4 08.00-10.30 15/28/35/45 WTC De Durvers
06-okt.-19 Chaam camping de Flaasbloem, Flaasdijk 1 07.30-10.30 kids/30/45/55/80 MTB Chaam http://www.mtbchaam.com
12-okt.-19 Turnhout Sint-Pieterinstituut, Jubileumlaan 1 08.00-14.00 25/38/50/75/100 WTC Onze Hoop vzw http://www.onzehoop.be/
13-okt.-19 Hoogerheide zwembad Laco, Sportlaan 4 08.30-10.30 25/35/45/55 TC de Grensrijders http://www.tcdegrensrijders.nl
13-okt.-19 Halle-Zoersel sportcentrum Den Bremberg, Lotelinglaan 08.00-11.00 15/25/45/55 Tripple Bikers MTB club http://www.tripplebikers.be
13-okt.-19 Ulicoten eetcafé De Kluis, Dorpstraat 32a 08.00-10.30 25/35/45/55/65 WV De Haaibikers http://www.haaibikers.nl
20-okt.-19 Kapellen KTA, pastoor Vandenhoudtstraat 8 08.00-10.30 15/28/43 WTC Kapellen http://wtckapellen.be
20-okt.-19 Beerse kantine KFC Lentezon, Stadionlaan 1 08.00-10.30 15/25/35/45 Beerse Wielertoeristen http://www.wtbeerse.be
20-okt.-19 Wouwse Plantage Dorpshuis De Spil, Plantagebaan 223 08.00-10.00 15/25/45 RTC Zomerlust https://www.rtc-zomerlust.nl
20-okt.-19 Meerle Parochiezaal "Ons thuis" Gemeenteplein 07.30-10.30 29/37/48/58 vzw De Pieretrappers http://www.veldtoertocht.be
26-okt.-19 Merksplas Gildelokaal-sporthal Merksplas, Hofeinde 08.00-14.30 17/25/40/50 Midweek Specials http://www.midweekspecials.be
27-okt.-19 Zoersel kantine KFCE Zoersel, Westmallebaan 138 08.00-10.30 28/35/42 WTC De Windklievers
27-okt.-19 Wernhout café van T, Wernhoutseweg 116 08.00-10.30 25/45/60 WTC De Trappistentrappers http://trappistentrappers.nl
27-okt.-19 Essen Parochiecentrum Statie, Kerkstraat 60 08.00-10.00 23/42 WTC Hoekse Trappers http://www.dehoeksetrappers.be
01-nov.-19 Weelde kantine KSK Weelde, Laar (Baetenheide) 07.30-11.00 18/35/42/52 WTC De Rappe Wielen http://www.derappewielen.be
01-nov.-19 Rucphen camping De Posthoorn, Pierestraat 16 19.00-20.00 22/44 Martens tweewielers Rucphen https://www.martens-tweewielers.nl
03-nov.-19 Terheijden Pensionstal Zeggezicht, Munnikenhof 1 08.30-10.00 35/50 WV Terheijden https://www.wvterheijden.nl
03-nov.-19 Roosendaal café Huis ten Halve, Kruisstraat 60 08.00-10.00 23/33/43 Audax klub Nederland http://www.aknroosendaal.nl
10-nov.-19 Ossendrecht De Drieschaar, De Ploeg 11 08.00-10.30 23/40/60 Mountainbike Ossendrecht
10-nov.-19 Brecht sporthal De Ring, Ambachtslaan 7 08.00-10.30 15/28/45 Sunshine trappers VZW
10-nov.-19 Vosselaar sporthal Diepvenneke, Diepvenneke 43 08.00-10.30 26/35/55 WTC De Bokkespurters vzw
17-nov.-19 Kalmthout GITOK, Heuvelspad 08.00-10.30 33/45/65 Antwerp ATB team http://vtt-kalmthout.be
17-nov.-19 Zoersel kantine KFC Eendracht Zoersel, Westmallebaan 08.00-10.30 12/30/45 KWB Zoersel http://www.kwbzoersel.be
23-nov.-19 Sint-Job in ‘t Goor stadion KFC Sint-Job, Sportveldlaan 08.30-13.00 15/25/45 KFC MB Sint-Job
24-nov.-19 Nieuwmoer DBT-Truckdouche, Essensteenweg 86-88 08.00-10.30 30/42 GBS Maatjes i.s.m. Pek&Slik http://www.gbsmaatjes.be/
24-nov.-19 Woensdrecht café Non-Plus-Ultra, Grindweg 2 08.30-11.00 30/45/55 ATB team Sirocco
24-nov.-19 Prinsenbeek sporthal De Drie Linden, Heisprong 15 08.30-10.00 28/48 RTC Prinsenbeek https://rtcprinsenbeek.nl
30-nov.-19 Minderhout kantine Minderhout MVV, Heistraat 2 08.00-14.00 25/45/55 WTC Papillon
01-dec.-19 Rucphen sportcentrum De Vijfsprong, Kozijnenhoek 21 08.00-10.00 29/47 FC Brabantia https://www.fcbrabantia.nl
01-dec.-19 Brecht garage Felix, Heiken 66 08.00-11.00 15/27/45/60 WTC De Stoempers
08-dec.-19 Wouw café Zalen Donkenhof, Roosendaalsestraat 61 08.30-10.00 20/34/50/62 RTC De Molenrijders https://www.de-molenrijders.nl
08-dec.-19 Baarle-Hertog Sportpark KVV Dosko, Molenbaan 1B 08.00-10.30 25/45 WV Tourmalet https://www.wvtourmalet.nl
08-dec.-19 Schoten Sint-Michielscollege, Papenaardekenstraat 53 08.00-10.30 25/35/45 WTC De Trappers vzw https://www.wtcdetrappers.be
13-dec.-19 Bosschenhoofd Breda International Airport-Hangaar 01, Bredasebaan 1 19.00-20.30 17/32 TC de Pion https://tcdepion.nl
15-dec.-19 Sint-Job in ‘t Goor 't Goorhof, Kerklei 18 08.00-11.00 15/27/45 WTC Sas 4 VZW http://www.wtcsas4.be
15-dec.-19 Hoogerheide Sportpark Jac van Hoek, Huijbergseweg 76 08.00-10.30 25/35/45/60 WTC Woensdrecht http://www.wtcwoensdrecht.nl
22-dec.-19 Sint-Jozef Rijkevorsel sporthal Kuiperij, Kerkdreef 61 08.30-10.30 26/43 De Gammelse wielervrienden vzw http://www.degammelsewielervrienden.be
22-dec.-19 Nieuwmoer KFC Nieuwmoer, Essensteenweg 69 08.00-10.30 31/46 KFC Nieuwmoer http://www.kfcnieuwmoer.be
29-dec.-19 Westmalle sporthal, Berckhovenstraat 25 08.30-11.00 25/35/45 KWB fietsclub Westmalle
29-dec.-19 Sprundel café de Coop, Sint Janstraat 31 08.30-10.00 28/48 RTC de Smid http://rtcdesmid.nl
05-jan.-20 Huijbergen MFC De Kloek, Prior Borrekensstraat 1 08.30-11.00 25/50 Wielercomité Huijbergen http://www.wchuijbergen.nl
05-jan.-20 Wernhout café De Valk, Wernhoutseweg 135 08.00-10.30 30/45 R.T.C. Zundert http://www.rtczundert.nl
12-jan.-20 Wortel parochiezaal, Poeleinde 2 08.00-11.00 15/25/45 WTC De Zwaantjes http://www.wtcdezwaantjes.be
12-jan.-20 Putte (Woensdrecht) Sporthal De Biezen, Schoolstraat 42 08.00-10.30 30/48 WTC De Spartaan http://www.wtcdespartaan.eu
19-jan.-20 Halle (Zoersel) sportcentrum Den Bremberg, Lotelinglaan 07.30-11.00 15/25/40 WTC De Trappers Sint-Antonius http://www.detrapperssintantonius.be
19-jan.-20 Etten-Leur Buitenhuis "De Koekoek", Hogeweg 17 08.30-10.00 25/50 TWV De Turfrijders https://turfrijders.nl
19-jan.-20 Brasschaat GIB, Door Verstraetelei 50 08.00-10.30 15/35/45 RABC Brasschaat https://www.rabcbrasschaat.be
26-jan.-20 Huijbergen cafe Trapke op, Weg naar Wouw 17 08.30-10.30 30/50 Roparun team 14 in ‘t uur http://www.14intuur.nl
26-jan.-20 Wechelderzande Voetbalterrein FC. De Vrede, Voetbalstraat 1 08.00-10.30 18/28/38/48 MTB Liever Bergaf
26-jan.-20 Kalmthout Galgenheiken 9 07.30-11.00 20/27/35/46/56 MTB De Bosduiners http://mtb-bosduiners.be
02-feb.-20 Hoogstraten Klein Seminarie, Vrijheid 234 08.00-10.00 18/27/37/45 Hoogstraatse WielerToeristen vzw http://www.hwt.be
09-feb.-20 Wuustwezel school Berkenbeek, Nieuwmoersesteenweg 113 B 08.00-10.30 15/30/45 school Berkenbeek http://www.berkenbeek.be
16-feb.-20 Kalmthout Briton, Molenbaan 125 08.00-10.30 18/25/32/40 LG Achterbroek / WTC Achter d'Hei
16-feb.-20 Oosterhout "Clubhuis De Jonge Renner, Clubhuis, wieler- en mtb-parcours “De Warande”
Bredaseweg 119" 08.15-10.30 25/55/75 Cross for the Crocus https://www.crossforthecrocus.nl
23-feb.-20 Wildert voetbalplein KSV Wildert, Steenovenstraat 163 08.00-10.30 28/35/45 WTC ‘t Pedalleke VZW
01-mrt.-20 Kalmthout Renault Van Trier, Brasschaatsesteenweg 282 07.30-10.00 30/45 WTC Heidestoempers http://www.heidestoempers.be
08-mrt.-20 Essen garage Akkermans, Nieuwmoersesteenweg 121 08.00-10.30 28/43 Pek &. Slik
14-mrt.-20 Bergen op Zoom 't Appeltje, Balsedreef 5 4623 RA Bergen op Zoom 19.00-21.00 22/44 Team 240 Leef! https://team240leef.nl