heuvelrugmtb schreef:het blijft een treurig verhaal, die handleidingen bij GPS'en.nomad512 schreef: Kan er iemand met een GPSmap 60(CS(X)) eens stap voor stap uitleggen wat je nou precies moet doen als je de route in het apparaat hebt en een route wilt gaan rijden.
Tot groot enthousiasme overigens van al die outdoorfirma's die zo hun "(knoppen) cursussen" makkelijk kunnen slijten
Nomad512 wellicht kun jij eerst aangeven wat je in de GPS gedownload hebt: een route of een track ?
En wat heb JIJ na het downloaden gedaan om tot bovenstaand resultaat te komen?nomad512 schreef: Maar wat er ook gebeurde, ik kon naar het startpunt rijden en vandaar ho maar. Hij gaf aan dat het 150 meter was naar het volgende waypoint, maar al fietsend in die richting gebeurde er niks.
Altijd handig om aan te kunnen geven waar het fout is gegaan
Ik heb van www.mtbroutes.nl een gpstrack gedownload. (Nuenen), Die heb ik vervolgens via Mapsource in de 60cs gezet. Dat was een .gpx bestand. In de 60cs staat de topografische kaart van NL als ondergrond.
Ik kan ook via het menu tracks de de track mtbroute nuenen zien staan.
Wat daarna ?