Aanvullingen welkom (via pb of reply), ik zal dan een update doen.
Voor verdere details over de tochten zie de website van de organisator of mtb-you.nl/be
datum plaats locatie inschrijving afstand organisator
16-sep.-18 Schoten Sint-Jozefschool Bloemendaal, Paalstraat 285 07.30-11.00 25/45/62 WTC Schoten vzw https://www.wtcschoten.be
22-sep.-18 Baarle-Nassau sporthotel Bruurs, sportlaan 22 18.30-19.30 30/45 WV Tourmalet https://www.wvtourmalet.nl
23-sep.-18 Essen parochiecentrum Essen-Statie, Kerkstraat 62 07.30-10.30 28/43 WTC De Pomp https://www.wtcdepomp.be
30-sep.-18 Rijkevorsel kantine FC Sint-Jozef, Zuiderdijk 10F 07.30-10.30 15/30/42/50 Rijkevorselse WielerToeristen https://www.rwtrijkevorsel.be
30-sep.-18 Bavel Korenmolen ‘de Hoop’, Schoutenlaan 75 08.00-10.30 25/35/45/60 Bavelfietst http://www.bavelfietst.nl
07-okt.-18 Essen brandweerkazerne, Heuvelplein 23 08.00-11.00 25/42 vriendenkring brandweer Essen / Pek & Slik
07-okt.-18 Sint-Lenaarts kantine KFC Sint-Lenaarts, Houtstraat 4 08.00-10.30 15/28/35/45 WTC De Durvers
07-okt.-18 Chaam camping de Flaasbloem, Flaasdijk 1 07.30-10.30 30/45/55/80 MTB Chaam http://www.mtbchaam.com
13-okt.-18 Turnhout Sint-Pieterinstituut, Jubileumlaan 1 08.30-14.00 25/36/50/75/100 WTC Onze Hoop vzw http://www.onzehoop.be/
14-okt.-18 Hoogerheide zwembad Laco, Sportlaan 4 08.30-10.30 kids/35/45 TC de Grensrijders http://www.tcdegrensrijders.nl
14-okt.-18 Halle-Zoersel sportcentrum Den Bremberg, Lotelinglaan 08.00-11.00 15/25/45/55 Tripple Bikers MTB club http://www.tripplebikers.be
14-okt.-18 Ulicoten eetcafé De Kluis, Dorpstraat 32a 08.00-10.30 25/32/38/48/55 WV De Haaibikers http://www.haaibikers.nl
21-okt.-18 Kapellen KTA, pastoor Vandenhoudtstraat 8 08.00-10.30 15/28/43 WTC Kapellen http://wtckapellen.be
21-okt.-18 Beerse kantine KFC Lentezon, Stadionlaan 1 08.00-10.30 15/25/35/45 Beerse Wielertoeristen http://www.wtbeerse.be
21-okt.-18 Wouwse Plantage Dorpshuis De Spil, Plantagebaan 223 08.00-10.00 15/25/45 RTC Zomerlust https://www.rtc-zomerlust.nl
21-okt.-18 Meerle Parochiezaal "Ons thuis" Gemeenteplein 07.30-10.30 18/29/37/48/58 vzw De Pieretrappers http://www.veldtoertocht.be
26-okt.-18 Rucphen camping De Posthoorn, Pierestraat 16 19.00-20.00 22/44 Martens tweewielers Rucphen https://www.martens-tweewielers.nl
27-okt.-18 Zoersel kantine KFCE Zoersel, Westmallebaan 138 08.00-10.30 28/35/42 WTC De Windklievers
27-okt.-18 Merksplas Gildelokaal-sporthal Merksplas, Hofeinde 08.00-14.30 17/25/40/50 Midweek Specials http://www.midweekspecials.be
28-okt.-18 Wernhout café van T, Wernhoutseweg 116 08.00-10.30 25/40/55 WTC De Trappistentrappers http://trappistentrappers.nl
28-okt.-18 Essen Parochiecentrum Statie, Kerkstraat 60 08.00-10.00 25/41 WTC Hoekse Trappers http://www.dehoeksetrappers.be
01-nov.-18 Weelde kantine KSK Weelde, Laar (Baetenheide) 07.30-10.30 18/32/42 WTC De Rappe Wielen http://www.derappewielen.be
04-nov.-18 Terheijden Pensionstal Zeggezicht, Munnikenhof 1 08.30-10.00 25/35/55 WV Terheijden https://www.wvterheijden.nl
04-nov.-18 Roosendaal café Huis ten Halve, Kruisstraat 60 08.00-10.00 23/33/43 Audax klub Nederland http://www.aknroosendaal.nl
11-nov.-18 Ossendrecht De Drieschaar, De Ploeg 11 08.00-10.30 23/40/60 Mountainbike Ossendrecht
11-nov.-18 Brecht sporthal De Ring, Ambachtslaan 7 08.00-10.30 15/25/40 Sunshine trappers VZW
17-nov.-18 Minderhout kantine Minderhout MVV, Heistraat 2 08.00-14.00 25/45/55 WTC Papillon
18-nov.-18 Kalmthout GITOK, Heuvelspad 08.00-10.30 27/42/58 Antwerp ATB team http://vtt-kalmthout.be
18-nov.-18 Galder café Knooppunt, Galderseweg 18 08.00-10.00 25/40/50 FC Kees van Boxel / Sporting Oekel http://www.fietsclubkeesvanboxel.nl
18-nov.-18 Zoersel kantine KFC Eendracht Zoersel, Westmallebaan 08.00-10.30 12/30/45 KWB Zoersel http://www.kwbzoersel.be
24-nov.-18 Sint-Job in ‘t Goor stadion KFC Sint-Job, Sportveldlaan 08.30-13.00 15/25/45 KFC MB Sint-Job
25-nov.-18 Nieuwmoer DBT-Truckdouche, Essensteenweg 86-88 08.00-10.30 25/40 GBS Maatjes i.s.m. Pek&Slik http://www.gbsmaatjes.be/
25-nov.-18 Woensdrecht café Non-Plus-Ultra, Grindweg 2 08.30-10.30 30/40/50 ATB team Sirocco
25-nov.-18 Prinsenbeek sporthal De Drie Linden, Heisprong 15 08.30-10.00 28/48 RTC Prinsenbeek https://rtcprinsenbeek.nl
02-dec.-18 Rucphen sportcentrum De Vijfsprong, Kozijnenhoek 21 08.00-10.30 27/47 FC Brabantia https://www.fcbrabantia.nl
02-dec.-18 Brecht garage Felix, Heiken 66 07.30-11.00 15/27/47/60 WTC De Stoempers
09-dec.-18 Wouw café Zalen Donkenhof, Roosendaalsestraat 61 08.30-10.00 20/34/50/62 RTC De Molenrijders https://www.de-molenrijders.nl
09-dec.-18 Ulicoten camping Ponderosa, Maaijkant 23-26 08.00-10.30 25/45 WV Tourmalet https://www.wvtourmalet.nl
09-dec.-18 Schoten Sint-Michielscollege, Papenaardekenstraat 53 08.00-10.30 25/35/45 WTC De Trappers vzw
16-dec.-18 Sint-Job in ‘t Goor 't Goorhof, Kerklei 18 08.00-11.00 15/27/45 WTC Sas 4 VZW http://www.wtcsas4.be
16-dec.-18 Hoogerheide Sportpark Jac van Hoek, Huijbergseweg 76 08.00-10.30 25/35/45/55 WTC Woensdrecht http://www.wtcwoensdrecht.nl
16-dec.-18 Arendonk Bemdhal - Diepenbeemd 14 - 2370 08.00-10.30 28/45/57/69 Deltabikers
23-dec.-18 Sint-Jozef Rijkevorsel sporthal Kuiperij, Kerkdreef 61 08.30-10.30 26/43 De Gammelse wielervrienden vzw http://www.degammelsewielervrienden.be
23-dec.-18 Nieuwmoer KFC Nieuwmoer, Essensteenweg 69 08.00-10.30 31/46 KFC Nieuwmoer http://www.kfcnieuwmoer.be
30-dec.-18 Westmalle sporthal, Berckhovenstraat 25 08.30-11.00 15/25/35/45 KWB fietsclub Westmalle
30-dec.-18 Sprundel café de Coop, Sint Janstraat 31 08.30-10.00 27/48 RTC de Smid http://rtcdesmid.nl
06-jan.-19 Huijbergen MFC De Kloek, Prior Borrekensstraat 1 08.30-11.00 25/45 Wielercomité Huijbergen http://www.wchuijbergen.nl
06-jan.-19 Wernhout café De Valk, Wernhoutseweg 135 08.00-10.30 30/45 R.T.C. Zundert http://www.rtczundert.nl
06-jan.-19 Oostmalle sporthal Agora, Herentalsebaan 53 08.00-10.30 25/40 De Lustige Trappers Malle vzw
13-jan.-19 Wortel parochiezaal, Poeleinde 2 08.00-11.00 15/25/45 WTC De Zwaantjes http://www.wtcdezwaantjes.be
13-jan.-19 Putte (Woensdrecht) Sporthal De Biezen, Schoolstraat 42 08.30-10.30 28/43 WTC De Spartaan http://www.wtcdespartaan.eu
13-jan.-19 Etten-Leur Hof van Holland, van Bergenplein 3 08.00-10.00 25/45/60 TWV De Turfrijders https://turfrijders.nl
20-jan.-19 Halle (Zoersel) sportcentrum Den Bremberg, Lotelinglaan 07.30-11.00 15/25/40 WTC De Trappers Sint-Antonius http://www.detrapperssintantonius.be
20-jan.-19 Huijbergen cafe Trapke op, Weg naar Wouw 17 07.30-09.30 30/50 Roparun team 14 in ‘t uur http://www.14intuur.nl
20-jan.-19 Brasschaat GIB, Door Verstraetelei 50 08.00-10.30 15/30/45 RABC Brasschaat https://www.rabcbrasschaat.be
27-jan.-19 Wechelderzande Voetbalterrein FC. De Vrede, Voetbalstraat 1 08.00-10.30 18/28/38/48 MTB Liever Bergaf
27-jan.-19 Kalmthout Galgenheiken 9 07.30-11.00 25/45 MTB De Bosduiners http://mtb-bosduiners.be
03-feb.-19 Hoogstraten Klein Seminarie, Vrijheid 234 08.00-10.00 18/27/45 Hoogstraatse WielerToeristen vzw http://www.hwt.be
10-feb.-19 Wuustwezel school Berkenbeek, Nieuwmoersesteenweg 113 B 08.00-10.30 15/30/42 school Berkenbeek http://www.berkenbeek.be
17-feb.-19 Kalmthout Briton, Molenbaan 125 08.00-10.30 18/25/32/40 LG Achterbroek / WTC Achter d'Hei
24-feb.-19 Schilde kantine KSK 's Gravenwezel, Rozenhoek 08.00-10.30 20/35/45 TWWC Blijf jong Schilde vzw http://users.telenet.be/blijfjongschilde/
24-feb.-19 Wildert voetbalplein KSV Wildert, Steenovenstraat 163 08.00-10.30 28/35/45 WTC ‘t Pedalleke VZW
03-mrt.-19 Kalmthout Renault Van Trier, Brasschaatsesteenweg 282 07.30-10.00 30/45 WTC Heidestoempers http://www.heidestoempers.be
10-mrt.-19 Essen garage Akkermans, Nieuwmoersesteenweg 121 08.00-10.30 28/43 Pek &. Slik
17-mrt.-19 Roosendaal café De Veestallen, Kade 65 08.00-10.00 30/45 De Kaaimannen http://www.kaaimannen.nl