Een topografische kaart (gescand).RobSter schreef:Een top kaart ? Wat bedoel je ?
Over OziExplorer..
-
- Pro Biker
- Berichten: 1045
- Lid geworden op: di 18 december 2001, 02:00
- Mijn mountainbike: Breezer Thunder 1993 en nog het nodige plastic
- Contacteer:
Ik ben ook Garmin gebruiker, maar gebruik Ozi wel.Brum schreef: Maar aangezien ik Garmin gebruiker ben heb ik Ozi niet nodig, dus helaasch weet ik het antwoord ook niet..
Waarom "aangezien ik G gebruiker ben"?
Vertel mij eens hoe jij met alleen een Garmin routes maakt op een topografische kaart en ze vervolgens in je Garmin laadt?
Alle verzorgers de wielerwereld uit !
-
- Genius
- Berichten: 3747
- Lid geworden op: wo 5 juni 2002, 02:00
- Mijn mountainbike: FS + SS en nog een paar
- Contacteer:
In Mapsource op TopoNL een track uitzetten...Pino schreef:Ik ben ook Garmin gebruiker, maar gebruik Ozi wel.Brum schreef: Maar aangezien ik Garmin gebruiker ben heb ik Ozi niet nodig, dus helaasch weet ik het antwoord ook niet..
Waarom "aangezien ik G gebruiker ben"?
Vertel mij eens hoe jij met alleen een Garmin routes maakt op een topografische kaart en ze vervolgens in je Garmin laadt?
-
- Pro Biker
- Berichten: 984
- Lid geworden op: ma 29 mei 2006, 13:17
- Mijn mountainbike: Trek Fuel Ex6
- Contacteer:
TopoNL heeft helemaal geen vaste kaartschaal en ik zie tov stafkaarten geen verschil wbt weergave van paden.
Zou me niet verbazen als TopNL rechtrstreeks is afgeleid van de stafkaarten.
Die lijnen kun je wel gebruiken, want parallel lopende lijnen hebben een tussenafstand van precies 1000m. Maar behalve de lijnen van het RD grid vind je in de hoeken van de stafkaart toch ook al de geografische lokaties?
Kijk anders op de site van rdnap, daar vind je ergens een kaart waar je b.v. de lokaties van o.a. kruisende wegen kan bekijken, en gebruiken ter kalibratie van je eigen kaarten.
Als je steeds een afwijking hebt, controleer dan of behalve je kaartdatum ook het plaatsformaat wel goed is ingesteld.
Zou me niet verbazen als TopNL rechtrstreeks is afgeleid van de stafkaarten.
Die lijnen kun je wel gebruiken, want parallel lopende lijnen hebben een tussenafstand van precies 1000m. Maar behalve de lijnen van het RD grid vind je in de hoeken van de stafkaart toch ook al de geografische lokaties?
Kijk anders op de site van rdnap, daar vind je ergens een kaart waar je b.v. de lokaties van o.a. kruisende wegen kan bekijken, en gebruiken ter kalibratie van je eigen kaarten.
Als je steeds een afwijking hebt, controleer dan of behalve je kaartdatum ook het plaatsformaat wel goed is ingesteld.