Afkorting: 
XCO

WB crosscountry (VTT)

LEYSIN - De Fransen Miguel Martinez (cross-country), Mickaël Pascal (afdaling) en Laurence Leboucher (cross-country) wonnen zondag in het Zwitserse Leysin drie van de zes proeven van de zesde manche om de wereldbeker mountainbike.

De andere disciplines werden gewonnen door de Amerikaan Brian Lopes (dual), de Australische Katrina Miller (dual) en de Finse Katia Repo (afdaling).

1. Martinez (Fra) 1.57.23, 2. Sauser (Zwi) 0.48, 3. Dubau (Fra) 1.28, 4. Absalon (Fra) 1.41, 5. Paulissen (Bel) 2.21, 11. Brentjens 3.39, 28. Al 9.01, 48. Weevers 13.06, 75. Peeters 20.42. Afgestapt: Van Dooren (Ned). Stand WB: 1. Martinez 893 punten, 2. Greene (Can) 851, 3. Hermida (Spa) 805, 7. Brentjens 540, 8. Van Dooren 527, 31. Al 189.

Vrouwen: 1. Leboucher (Fra) 1.57.25, 2. Fullana (Spa) 0.18, 3. Stropparo (Ita) 2.08, 19. Dorland 16.33. Afgestapt: Vink (Ned). Stand WB: 1. Blatter (Zwi) 1185 punten, 2. Dunlap (VSt) 800, 3. Alexander (GBr) 725, 11. Dorland 369.

Downhill, mannen: 1. Pascual (Fra) 4.41,30, 2. Minnaar (ZAf) 0.03, 3. Dracia (Fra) 0.10. Vrouwen: 1. Reto (Fin) 5.39,84, 2. Chausson (Fra) 0.06, 3. Gros (Fra) 0.57, 5. Beerten (Ned) 1.06.

Toppers als Richard Groenendaal in

TUBBERGEN - Veldrijder Richard Groenendaal is de bekendste deelnemer aan de Nacht van Tubbergen op vrijdag 10 augustus. Maar de twintigjarige wielertoerclub Tubbergen heeft ditmaal voor nogal wat " concurrentie" gezorgd met het aantrekken van de gehele top van het professionele wielercircuit in ons land én het semi-professionele Cannondale Team met nagenoeg alle nationale mountainbike-toppers.

Bij de wielertoerclub Tubbergen zijn ze enthousiast. " Zo’n deelnemersveld krijg je maar eenmaal bij elkaar’, zegt Arnold Hulshof, de pr-man van de club die het vierde lustrum uitbundig viert met een " opgetuigde" Nacht van Tubbergen. Al maanden zijn ze bezig met de organisatie. Eerst de zorgen om de financiering, die werden opgelost toen ziektekostenverzekeraar Amicon zich als hoofdsponsor aandiende.

Vervolgens werd nog een tiental sponsors gevonden en toen kon worden begonnen met het aantrekken van coureurs met aansprekende namen. Daarin zijn ze bij de ruim honderd leden tellende wielertoerclub méér dan geslaagd, getuige het lijstje met bekende renners. Groenendaal voorop, maar minstens zo bekend zijn professionals als Gerben de Knegt, Maarten Nijland, Gretinus Gommers en Camiel van den Berg.

Maar ook de mannen van het Cannondale Team mogen er wezen. Het rennersveld wordt aangevuld met het Henk Brama team en het K2-Stappenbelt Mountainbike team.

Zandheuvels

In totaal een dertigtal mountainbikers gaat volgende week vrijdag om acht uur ’s avonds van start voor de Nacht in het centrum van Tubbergen, dat weer met zandheuvels en andere hindernissen een mooi parcours moet opleveren. Na de koers van ruim een uur voor profs en zogenoemde elite-renners (de beste amateurs) begint omstreeks half tien de koers voor niet-licentiehouders, liefhebbers van het mountainbiken die hun krachten weleens willen meten in twee manches op het Tubbergse parcours op het Raadhuisplein en de Grotestraat. " Iedereen met een atb-fiets kan meedoen’, aldus Hulshof. " Deze koers mag uiteraard niet ontbreken, want daarmee hebben we in het verleden de Nacht van Tubbergen opgebouwd."

De Nacht is van origine een koppelkoers. Toen het evenement enkele jaren geleden dreigde dood te bloeden, werd overgestapt op de atb’s. Die nieuwe aanpak bleek een succes. Dat kon echter niet gezegd worden van de eenmalige verschuiving van het evenement naar een datum vroeger in het jaar.

Dat lag niet aan de wielertoerclub, maar de andere Tubbergse verenigingen lieten het afweten tijdens het sportweekeinde. Daarom is de Nacht nu terug op de vertrouwde laatste vrijdag van de bouwvak. Het evenement wordt "aangekleed" met veel muziek en de nodige stands met hapjes en drankjes. Dweilorkest La Bella Bok trekt van negen tot elf uur al spelend langs het parcours.

Ook treedt op het Raadhuisplein de Ierse rockband Macminus op van tien tot één uur. Rijwielhandel Ten Tusscher komt met een Cannondale-stand, Bert Boom zorgt voor een service-stand.

In tegenstelling tot de koersen van voorgaande jaren staat ditmaal in de Nacht de individuele renner centraal. Deelnemers aan de koers voor recreanten moeten minimaal achttien jaar of ouder zijn.

Zowel dames als heren kunnen meedoen. Meer informatie over de inschrijving of over de koers zelf is verkrijgbaar bij het secretariaat van de Nacht van Tubbergen, tel. 0546-622171.

Downhill en Dual ARAI MOUNTAIN, JAPAN 28-29.7.2001

Downhill en Dual ARAI MOUNTAIN, JAPAN 28-29.7.2001

Afgelopen weekend werd in Japan de 5e wereld bekerwedstrijd downhill/dual gehouden. Er deden geen Belgische en Nederlandse toppers zoals Bas de Bever mee. Waarom niet is mij niet geheel duidelijk. Wellicht dat zij zich voorbereiden voor de 6e wereldbeker wedstrijd in Leysin (Zwitserland). Deze is dit weekend op 4 en 5 augustus.

Bij downhill werd Nicolas Vouiloz 1e bij de heren en Anne-Caroline Chausson was bij de dames de snelste. Dual werd door de Amerikanen Wade Bootes en Leigh Donovan gewonnen.

DH: Uitslagen heren

1 VOUILLOZ Nicolas FRA
2 MCCARROLL Sean
3 RONNING Michael

http://www.uci.ch/data_2001/mtb/world_cup/2001/DH05/dh_menpod.jpg
Minaar | McCarrol | Vouilloz | Ronning | Pascal

DH: Uitslagen dames

1 CHAUSSON Anne-Caroline FRA
2 GIOVE Missy USA
3 JONNIER Sabrina FRA

http://www.uci.ch/data_2001/mtb/world_cup/2001/DH05/dh_wpod.jpg
Griffiths | Giove | Chausson | Jonnier | Donovan

DL: Uitslagen heren

1 BOOTES Wade USA
2 DELDYCKE Mickael FRA
3 LOPES Brian USA

http://www.uci.ch/data_2001/mtb/world_cup/2001/DH05/dl_dualmenpod.jpg
Deldycke | Bootes | Lopes

DL: Uitslagen dames

1 DONOVAN Leigh USA
2 MILLER Katrina AUS
3 JONNIER Sabrina FRA

http://www.uci.ch/data_2001/mtb/world_cup/2001/DH05/dl_wpod.jpg
Miller | Donovan | Jonnier

Overige foto's:

http://www.uci.ch/data_2001/mtb/world_cup/2001/DH05/dh_sean.jpg

Sean McCarroll, AUS

http://www.uci.ch/data_2001/mtb/world_cup/2001/DH05/dh_nico.jpg

Nicolas Vouilloz, FRA

http://www.uci.ch/data_2001/mtb/world_cup/2001/DH05/dh_sean2.jpg

Sean McCarroll, AUS

http://www.uci.ch/data_2001/mtb/world_cup/2001/DH05/dh_Ronning2.jpg

Michael Ronning, AUS

http://www.uci.ch/data_2001/mtb/world_cup/2001/DH05/dh_ac.jpg

Anne-Caroline Chausson, FRA

http://www.uci.ch/data_2001/mtb/world_cup/2001/DH05/dh_ac2.jpg

Anne-Caroline Chausson, FRA

http://www.uci.ch/data_2001/mtb/world_cup/2001/DH05/dh_missy.jpg

Missy Giove, USA

http://www.uci.ch/data_2001/mtb/world_cup/2001/DH05/dl_boots.jpg

Wereld kampioen Wade Bootes

http://www.uci.ch/data_2001/mtb/world_cup/2001/DH05/dl_boots2.jpg

Wade Bootes, AUS

http://www.uci.ch/data_2001/mtb/world_cup/2001/DH05/dl_deldycke.jpg

Mickael Deldycke, FRA

http://www.uci.ch/data_2001/mtb/world_cup/2001/DH05/dl_donovanbirun.jpg

Leigh Donovan, USA

http://www.uci.ch/data_2001/mtb/world_cup/2001/DH05/dl_miller.jpg

Katrina Miller, AUS

Filip Meirhaeghe wint Belgisch kampioen mountainbiken

MICHELBEKE - Filip Meirhaeghe kroonde zich zondag in Michelbeke tot Belgisch kampioen mountainbiken. Hij legde de basis voor zijn zege met een demarrage in de voorlaatste ronde. De Olympische zilveren medaillewinnaar van Sydney had aan de streep ongeveer een halve minuut voorsprong op uittredend kampioen Roel Paulissen, die ook in '99 al de beste was. Vlak na Paulissen kwam Davy Coenen als derde over de streep. Coenen pakte daarmee de titel bij de beloften.

Brixia Tour: 9de seizoenszege voor Rebellin

Davide Rebellin heeft zaterdag in Italië de tweede rit van de Brixia Tour (2.4) gewonnen. De Italiaan ontsnapte tijdens de slotklim naar de finish. Hij kreeg het gezelschap van Cadel Evans, die hij in de spurt klopte. De Australische mountainbiker is wel de nieuwe leider. Voor Rebellin was het al zijn negende overwinning van het seizoen. Vrijdag had Paolo Bossoni (Tacconi Sport) de eerste rit in een massaspurt gewonnen voor Marco Gili en Vladimir Duma.

Paulissen titelverdediger op BK mountainbike

MICHELBEKE - Zondag vindt in Michelbeke op de Berendries het nationaal kampioenschap mountainbike plaats. Roel Paulissen zal er tegen de verwachting in toch zijn titel verdedigen.

Paulissen had verplichtingen in Amerika maar omdat hij enkele wedstrijden miste en aldus niet meer in aanmerking komt voor het eindklassement van de Amerikaanse wedstrijden kreeg hij van sponsor GT de vrijheid om naar eigen land terug te keren. De Lotto-Adecco-renner zal de komende weken ook kunnen deelnemen aan de wereldbekerwedstrijden in Zwitserland en Oostenrijk en hij zal van de partij zijn op het Europees kampioenschap dat op 19 augustus in het Duitse Sankt-Wendel gereden wordt.

Filip Meirhaeghe krijgt zo dan toch een valabele titelconcurrent. Hoewel het nog maar af te wachten is of het echt een duel Paulissen-Meirhaeghe wordt zoals vorig jaar in Seraing. Meirhaeghe is immers niet zo goed op dreef. Vorige week bleef hij zelfs weg uit Frasnes-lez-Anvaing.

Toch hoeft het daarom niet noodzakelijk een walk-over van Paulissen te worden. Ook David Galle en Björn Rondelez willen een gooi doen naar de titel. Rondelez hield een wrange nasmaak over aan een profcontract bij Zetelhallen. Zijn contract werd er onwettig opgezegd en hij heeft nog altijd centen te goed. Een rechtszaak loopt. Ondertussen fietst Rondelez opnieuw als eliterenner zonder contract rond en is hij lid van Beveren 2000. Via de strandraces kwam hij in het mountainbiken terecht. De veldrijder heeft inmiddels een tiental mountain-bikewedstrijden gereden en ei zo na won hij er twee van. Vandaar dat Rondelez met ambitie naar het BK komt. "Voor een podiumplaats en een selectie voor het EK", zegt hij. "Maar daarna gaat al mijn aandacht weer uit naar veldrijden."

Programma BK - zondag 29 juli:

Vrouwen en nieuwelingen: 10u30 uur

Masters 1, 2 en juniores: 12u45 uur

Elite en beloften: 15u00

Alle wedstrijdformaliteiten in sporthal Mavando, Riedeplein, Michelbeke-Berendries (Brakel).

Nederlanders geen succesen behaald tijdens vijfde wereldbekerwedstrijd in Durango

DURANGO - De Nederlandse mountainbikers hebben tijdens de vijfde wereldbekerwedstrijd cross country, in het Amerikaanse Durango, geen bekers gewonnen. Bart Brentjens eindigde als twaalfde en was daarmee de beste Nederlander. De coureur van Giant had ruim drie minuten achterstand op de verrassende winnaar Julien Absalon uit Frankrijk. Bas van Dooren kwam als 39e over de streep. Na vijf van de acht WB-wedstrijden staat de renner van Specialized zevende, Brentjens is als achtste geklasseerd. Bij de vrouwen ging de zege naar de Australische Mary Grigson. Ze bleef de Zwitserse Barbara Blatter en de Engelse Caroline Alexander ruim een minuut voor.

Uitslagen World Cup DH #4 Durango – USA

Heren
1. Mickael Pascal (FRA, Be-One Team) in 3:37
2. Eric Carter (USA, Mongoose) at .48 sec.
3. Colin Baily (USA, Maxxis) at 2.26
4. Oscar Saiz (ESP, Be-One Team) at 2.75
5. John Waddell (AUS, SunRace Sturm) at 3.02
36. Bas de Bever (NED, Be-One Team) at 12.22

Dames
1. Anne-Caroline Chausson (FRA, Volvo-Cannondale) in 4:01.97
2. Tracy Moseley (GBR, Team Kona/Ford Focus) at 5.43
3. Missy Giove (USA, Global Racing Team) at 5.58
4. Katja Repo (FIN, Team GT) at 8.13
5. Sabrina Jonnier (FRA, RSP Import Intense) at 14.15
22. Anneke Beerten (NED, Be-One Team) at 58.80

Uitslagen World Cup XC #5 Durango – USA

Heren XC uitslagen:
1. Julien Absalon (FRA, Bianchi Motorex) in 2 hours
2. Kashi Leuchs (NZL, Volvo-Cannondale) at 12 sec.
3. Cadel Evans (AUS, Volvo-Cannondale) at 27
4. Jose Hermida (ESP, Bianchi Motorex) at 38
5. Roland Green (CAN, Trek-Volkswagen) at 1:20

Dames XC uitslagen:
1. Mary Grigson (AUS, Subaru-Gary Fisher) in 1hour, 47 min.
2. Barbara Blatter (SUI, Specialized) at 1:05
3. Caroline Alexander (GBR, Specialized) at 1:27
4. Ruthie Matthes (USA, Trek-Volkswagen) at 2:14
5. Chrissy Redden (CAN, Subaru-Gary Fisher) at 2:21
13. Annabella Stropparo (ITA, Be-One Team) at 8:17

WB MTB Vancouver: Bas van Dooren 9e, Bart Brentjes 29e, Corine Dorland 10e, Roel Paulissen (Be) 6e

VANCOUVER - Mountainbiker Roel Paulissen werd zondag eerste Belg op een 6de plaats in de 4de wereldbekermanche cross country in het Canadese Grouse Mountain, niet ver van Vancouver. De zege was voor de Zwitser Christoph Sauser. Paulissen finishte op 3:10 van de winnaar, Filip Meirhaeghe werd 15de op 6:54.

Het podium in Vancouver werd vervolledigd door de Canadees Roland Green, die tweede werd op 11 seconden, de Australiër Cabel Evans werd derde op 13 seconden.

In de WB-stand, na 4van 8 proeven, telt Green 721 punten. Hij gaat daarmee de Spanjaard Antonio Hermida (600) en de Franse Olympische kampioen Miguel Martinez (587) vooraf. Paulissen is 12de met 285 punten en Meirhaeghe 14de met 236.

Bij de vrouwen ging de zege naar de Zwitserse Barbara Blatter, die de tegenstand overklaste. De Canadese Chrissy Redden werd tweede op 2:04. Blatter verstevigde daarmee haar koppositie in de WB. Met 900 punten heeft zij er 190 meer dan de Amerikaanse Alison Dunlap, de tweede (710).

Mannen

1 13 SUI19760413 SAUSER Christoph SUI VOLVO CANNONDALE 1:57:08.00

2 1 CAN19740729 GREEN Roland CAN TREK/VOLKSWAGEN 1:57:19.00 11

3 10 AUS19770214 EVANS Cadel AUS VOLVO CANNONDALE 1:57:21.00 13

4 3 FRA19760117 MARTINEZ Miguel FRA FULL DYNAMIX 1:58:43.00 1:35.00

5 16 CAN19801209 HESJEDAL Ryder * CAN SUBARU-GARY FISHER 1:58:57.00 1:49.00

6 15 BEL19760427 PAULISSEN Roel BEL TEAM GT 2:00:18.00 3:10.00

7 38 CAN19770414 KABUSH Geoff CAN KONA FORD FOCUS 2:00:52.00 3:44.00

8 2 ESP19780824 HERMIDA Jose Antonio ESP BIANCHI MOTOREX 2:01:00.00 3:52.00

9 4 NED19730825 VAN DOOREN Bas NED SPECIALIZED 2:01:00.00 3:52.00

10 9 FRA19800816 ABSALON Julien * FRA BIANCHI MOTOREX 2:01:03.00 3:55.00

11 23 NZL19780630 LEUCHS Kashi NZL VOLVO CANNONDALE 2:01:47.00 4:39.00

12 104 RUS19720513 CHERKASOV Pavel RUS SUBARU-GARY FISHER 2:02:07.00 4:59.00

13 37 ESP19781023 GISPERT LABARTA Marti ESP GIANT BICYCLES 2:02:31.00 5:23.00

14 27 SUI19760713 HOCHSTRASSER Thomas SUI GIANT BICYCLES 2:02:56.00 5:48.00

15 18 BEL19710305 MEIRHAEGHE Filip BEL SPECIALIZED 2:04:02.00 6:54.00

16 45 AUS19701202 ROWNEY Paul AUS YETI- PEARL IZUMI 2:04:22.00 7:14.00

17 28 ITA19650917 PALLHUBER Hubert ITA DIAMONDBACK ITA 2:04:35.00 7:27.00

18 54 CAN19760503 MCGRATH Seamus CAN HARO/LEE DUNGAREES 2:04:40.00 7:32.00

19 63 USA19610304 JUAREZ Tinker USA VOLVO CANNONDALE 2:04:42.00 7:34.00

20 21 AUS19710207 GORDON Craig AUS AUSTRALIA 2:04:44.00 7:36.00

21 24 FRA19781126 RAVANEL Cedric FRA SCOTT USA 2:05:01.00 7:53.00

22 8 GER19760520 FUMIC Lado GER TEAM T MOBILE 2:05:19.00 8:11.00

23 79 GBR19741030 EATOUGH Chris GBR TREK VW 2:05:32.00 8:24.00

24 39 DEN19740601 RASMUSSEN Michael DEN HARO/LEE DUNGAREES 2:06:15.00 9:07.00

25 32 DEN19800725 ANDERSEN Peter Riis * DEN DEN BLAA KURER 2:06:43.00 9:35.00

26 42 GER19820330 FUMIC Manuel * GER TEAM T MOBILE 2:06:57.00 9:49.00

27 64 USA19690807 BROWN Travis USA TREK/VOLKSWAGEN 2:07:42.00 10:34.00

28 62 USA19700420 SWENSON Carl USA RLX POLO SPORT 2:07:46.00 10:38.00

29 5 NED19681010 BRENTJENS Bart NED GIANT BICYCLES 2:07:53.00 10:45.00

30 53 CAN19700512 HESTLER Andreas CAN ROCKY MOUNTAIN BICYCLES 2:08:06.00 10:58.00

31 52 CAN19740128 TOURVILLE Eric CAN ORYX 2:08:20.00 11:12.00

32 55 CAN19730419 SHEPPARD Chris CAN HARO/LEE DUNGAREES 2:09:42.00 12:34.00

33 77 GER19771130 GOLZ Marc GER TEAM T MOBILE 2:10:14.00 13:06.00

34 66 GER19810505 KAESS Jochen * GER TEAM T MOBILE - 2 laps

35 71 USA19730328 KILLEN Jimi USA SCHWINN - 2 laps

36 95 USA19790811 PETERSON Cody * USA USA - 2 laps

37 65 CAN19700513 HINE Julian CAN GEARS RACING - 2 laps

38 81 CAN19760419 CURRAN Lucas CAN ROCKY MOUNTAIN BICYCLES - 2 laps

39 59 IRL19710406 SEYMOUR Robin IRL IRISH CYCLING FEDERATION - 2 laps

40 61 CAN19760803 TOULOUSE Mathieu CAN FORD DEVINCI - 2 laps

41 56 CAN19720918 WEDGE Peter CAN KONA FORD FOCUS - 2 laps

42 76 USA19730726 MAPEL Frank USA YETI- PEARL IZUMI - 2 laps

43 106 COL19720630 GARAVITO BARRAGAN D. J. COL INDUSTRIALES QUINDIO - 2 laps

44 105 CAN19761009 HOVEY Carter CAN BOLLA-BIANCHI - 2 laps

45 47 DEN19770522 BONNE Thomas DEN DEN BLAA KURER - 2 laps

46 58 AUT19770108 SCHEIDERBAUER Jorg AUT BANK AUSTRIA NATIONALTEAM - 3 laps

47 94 CAN19700929 PRUNER Michael CAN DEKERF - 3 laps

48 78 CAN19751201 SCHNYDER Rudi CAN NORCO - 3 laps

49 72 USA19741204 JONES Eric USA SOBE HEADSHOK - 3 laps

50 69 USA19640907 WIENS Dave USA RLX POLO SPORT - 3 laps

51 82 CAN19761202 HUBREGTSE Menno CAN INDEPENDENT - 3 laps

52 89 CAN19781212 LEGA Roddi CAN GREEN MTN CYCLE - 3 laps

53 88 CAN19790329 SEBEL Dylan * CAN INDEPENDENT - 3 laps

54 101 CAN19771010 REAIN Greg CAN GEARS RACING - 3 laps

55 85 CAN19760407 INGHAM Ryan CAN INDEPENDENT - 4 laps

56 91 CHI19730919 PLAUT Claus CHI CHILE - 4 laps

57 103 USA19820918 HAWKINS Matthew * USA TEAM GRIMACE - 4 laps

58 73 CAN19680201 DECORE Matthew CAN MARIN - 4 laps

59 35 NOR19780305 AUSTAD Hakon NOR DBS WORLD CUP TEAM - 4 laps

60 86 GBR19800216 DIXON Phil * GBR GREAT BRITAIN - 4 laps

61 99 CAN19820419 SAVOY Ryan * CAN GEARS RACING - 6 laps

62 84 USA19810815 CRAIG Adam * USA DEVO - 6 laps

6 ITA19771017 BUI Marco ITA A.S. MARIN HELLY HANSEN DNF

7 GER19740627 HANISCH Marc GER ORBEA DNF

11 FRA19680808 DUPOUEY Christophe FRA GIANT BICYCLES DNF

17 FRA19740928 CHEVALLIER Jerome FRA ORBEA DNF

68 USA19780811 HORGAN-KOBELSKI Jerem USA RLX POLO SPORT DNF

74 CAN19811008 FEDERAU Ricky * CAN ROCKY MOUNTAIN BICYCLES DNF

93 CAN19821107 DOUGLAS Jaimie * CAN ROCKY MOUNTAIN BICYCLES DNF

96 CAN19730927 MCDONALD Daniel CAN INDEPENDENT DNF

97 CAN19720209 BAKKER Osmond CAN GEARS RACING DNF

Dames

Rank Bib UCI Code Surname Firstname Nat Team Time Gap

1 13 SUI19760413 SAUSER Christoph SUI VOLVO CANNONDALE 1:57:08.00

2 1 CAN19740729 GREEN Roland CAN TREK/VOLKSWAGEN 1:57:19.00 11

3 10 AUS19770214 EVANS Cadel AUS VOLVO CANNONDALE 1:57:21.00 13

4 3 FRA19760117 MARTINEZ Miguel FRA FULL DYNAMIX 1:58:43.00 1:35.00

5 16 CAN19801209 HESJEDAL Ryder * CAN SUBARU-GARY FISHER 1:58:57.00 1:49.00

6 15 BEL19760427 PAULISSEN Roel BEL TEAM GT 2:00:18.00 3:10.00

7 38 CAN19770414 KABUSH Geoff CAN KONA FORD FOCUS 2:00:52.00 3:44.00

8 2 ESP19780824 HERMIDA Jose Antonio ESP BIANCHI MOTOREX 2:01:00.00 3:52.00

9 4 NED19730825 VAN DOOREN Bas NED SPECIALIZED 2:01:00.00 3:52.00

10 9 FRA19800816 ABSALON Julien * FRA BIANCHI MOTOREX 2:01:03.00 3:55.00

11 23 NZL19780630 LEUCHS Kashi NZL VOLVO CANNONDALE 2:01:47.00 4:39.00

12 104 RUS19720513 CHERKASOV Pavel RUS SUBARU-GARY FISHER 2:02:07.00 4:59.00

13 37 ESP19781023 GISPERT LABARTA Marti ESP GIANT BICYCLES 2:02:31.00 5:23.00

14 27 SUI19760713 HOCHSTRASSER Thomas SUI GIANT BICYCLES 2:02:56.00 5:48.00

15 18 BEL19710305 MEIRHAEGHE Filip BEL SPECIALIZED 2:04:02.00 6:54.00

16 45 AUS19701202 ROWNEY Paul AUS YETI- PEARL IZUMI 2:04:22.00 7:14.00

17 28 ITA19650917 PALLHUBER Hubert ITA DIAMONDBACK ITA 2:04:35.00 7:27.00

18 54 CAN19760503 MCGRATH Seamus CAN HARO/LEE DUNGAREES 2:04:40.00 7:32.00

19 63 USA19610304 JUAREZ Tinker USA VOLVO CANNONDALE 2:04:42.00 7:34.00

20 21 AUS19710207 GORDON Craig AUS AUSTRALIA 2:04:44.00 7:36.00

21 24 FRA19781126 RAVANEL Cedric FRA SCOTT USA 2:05:01.00 7:53.00

22 8 GER19760520 FUMIC Lado GER TEAM T MOBILE 2:05:19.00 8:11.00

23 79 GBR19741030 EATOUGH Chris GBR TREK VW 2:05:32.00 8:24.00

24 39 DEN19740601 RASMUSSEN Michael DEN HARO/LEE DUNGAREES 2:06:15.00 9:07.00

25 32 DEN19800725 ANDERSEN Peter Riis * DEN DEN BLAA KURER 2:06:43.00 9:35.00

26 42 GER19820330 FUMIC Manuel * GER TEAM T MOBILE 2:06:57.00 9:49.00

27 64 USA19690807 BROWN Travis USA TREK/VOLKSWAGEN 2:07:42.00 10:34.00

28 62 USA19700420 SWENSON Carl USA RLX POLO SPORT 2:07:46.00 10:38.00

29 5 NED19681010 BRENTJENS Bart NED GIANT BICYCLES 2:07:53.00 10:45.00

30 53 CAN19700512 HESTLER Andreas CAN ROCKY MOUNTAIN BICYCLES 2:08:06.00 10:58.00

31 52 CAN19740128 TOURVILLE Eric CAN ORYX 2:08:20.00 11:12.00

32 55 CAN19730419 SHEPPARD Chris CAN HARO/LEE DUNGAREES 2:09:42.00 12:34.00

33 77 GER19771130 GOLZ Marc GER TEAM T MOBILE 2:10:14.00 13:06.00

34 66 GER19810505 KAESS Jochen * GER TEAM T MOBILE - 2 laps

35 71 USA19730328 KILLEN Jimi USA SCHWINN - 2 laps

36 95 USA19790811 PETERSON Cody * USA USA - 2 laps

37 65 CAN19700513 HINE Julian CAN GEARS RACING - 2 laps

38 81 CAN19760419 CURRAN Lucas CAN ROCKY MOUNTAIN BICYCLES - 2 laps

39 59 IRL19710406 SEYMOUR Robin IRL IRISH CYCLING FEDERATION - 2 laps

40 61 CAN19760803 TOULOUSE Mathieu CAN FORD DEVINCI - 2 laps

41 56 CAN19720918 WEDGE Peter CAN KONA FORD FOCUS - 2 laps

42 76 USA19730726 MAPEL Frank USA YETI- PEARL IZUMI - 2 laps

43 106 COL19720630 GARAVITO BARRAGAN D. J. COL INDUSTRIALES QUINDIO - 2 laps

44 105 CAN19761009 HOVEY Carter CAN BOLLA-BIANCHI - 2 laps

45 47 DEN19770522 BONNE Thomas DEN DEN BLAA KURER - 2 laps

46 58 AUT19770108 SCHEIDERBAUER Jorg AUT BANK AUSTRIA NATIONALTEAM - 3 laps

47 94 CAN19700929 PRUNER Michael CAN DEKERF - 3 laps

48 78 CAN19751201 SCHNYDER Rudi CAN NORCO - 3 laps

49 72 USA19741204 JONES Eric USA SOBE HEADSHOK - 3 laps

50 69 USA19640907 WIENS Dave USA RLX POLO SPORT - 3 laps

51 82 CAN19761202 HUBREGTSE Menno CAN INDEPENDENT - 3 laps

52 89 CAN19781212 LEGA Roddi CAN GREEN MTN CYCLE - 3 laps

53 88 CAN19790329 SEBEL Dylan * CAN INDEPENDENT - 3 laps

54 101 CAN19771010 REAIN Greg CAN GEARS RACING - 3 laps

55 85 CAN19760407 INGHAM Ryan CAN INDEPENDENT - 4 laps

56 91 CHI19730919 PLAUT Claus CHI CHILE - 4 laps

57 103 USA19820918 HAWKINS Matthew * USA TEAM GRIMACE - 4 laps

58 73 CAN19680201 DECORE Matthew CAN MARIN - 4 laps

59 35 NOR19780305 AUSTAD Hakon NOR DBS WORLD CUP TEAM - 4 laps

60 86 GBR19800216 DIXON Phil * GBR GREAT BRITAIN - 4 laps

61 99 CAN19820419 SAVOY Ryan * CAN GEARS RACING - 6 laps

62 84 USA19810815 CRAIG Adam * USA DEVO - 6 laps

6 ITA19771017 BUI Marco ITA A.S. MARIN HELLY HANSEN DNF

7 GER19740627 HANISCH Marc GER ORBEA DNF

11 FRA19680808 DUPOUEY Christophe FRA GIANT BICYCLES DNF

17 FRA19740928 CHEVALLIER Jerome FRA ORBEA DNF

68 USA19780811 HORGAN-KOBELSKI Jerem USA RLX POLO SPORT DNF

74 CAN19811008 FEDERAU Ricky * CAN ROCKY MOUNTAIN BICYCLES DNF

93 CAN19821107 DOUGLAS Jaimie * CAN ROCKY MOUNTAIN BICYCLES DNF

96 CAN19730927 MCDONALD Daniel CAN INDEPENDENT DNF

97 CAN19720209 BAKKER Osmond CAN GEARS RACING DNF

Beachbiking uitslagen: Trefnet ATB Challenge tweede KNWU wedstrijd in de Noordkop

Den Helder: Mannen: 1. Al (Wormer), 2. Tjallingii (Arnhem), 3. De Vries (Hilversum), 4. Van Heugten (Asten), 5. Dijkhuis (Eelde). Vrouwen: 1. Rotteveel (Doetinchem), 2. Elemans (Wageningen), 3. Koenen (Den Helder), 4. Stans (Bosch en Dui), 5. Van der Vis (Oosterend).

http://www.beachbiking.nl

Europees Kampioenschap mountainbiken

Livigno. EK mountainbike. Mannen. Downhill: 1. Polc (Slw) 4.11,78, 2.
Herin (Ita) 4.11,78, 3. Gracia (Fra) 4.12,28, 4. Caluori (Zwi) 4.13,82, 5.
Oulego (Spa) 4.13,89, 6. Wildhaber (Zwi) 4.13,90, 13. Tholen 4.17,80, 20. Van de
Haterd 4.20,45, 73. Van de Valkenhoef4.38,88. Dual slalom: 1. Gracia, 2.
Amour (Fra), 3. Beaumont (GBr), 4. Matus (Tsj), 5. Barcons (Spa), 6. Steffen
(Zwi), 14. Van de Haterd. Vrouwen, dual slalom: 1. Jonnier (Fra), 2.
Griffiths (GBr), 3. Moseley (GBr), 4. Kurandova (Tsj), 5. Gros (Fra), 6. Stieger
(Zwi).

Pagina's